Popüler Konu LenaG ile MasterFit

TUS a bu eylülde kesine yakın giricem canım ,aile hekimliği ilk tercihim olacak gibi
Aynen bir de geçip giden hayat var,hobilerime de yavaştan bir yön vermeli,belki para kapım onlar olur :)
sağlıklı beslenme danışmanlığı kursu da alıyorum temmuz sonu bitiyor

Ayy çok güzel ❤️ bir enstrüman mı çalıyorsun , koro gibi mi canım

:rolleyes: inşallah canım 😍
ne hobi olcak ne para kazanma yolum olcak onu da bulabilirsem mikkemmel olucak 😂
4 enstrüman çalıyorum, şimdilik 🥰 ukulele ye yeni başladım. Zaten vokalim teee konuşmaya başladığım günden beri. Keyif aldığın bir uğraşın olunca psikolojik olarak çok daha iyi hissediyorsun kendini☺️

Dün giremedim hanımlar. Bugün lise sınavı var, onun stresi vardı. Kız iki gündür hastaydı, dün de eşim hastalandı. E tabi benim moralim bozuldu. Neyse ilaç, bitki çayı filan sınava götürdük. Kapıda kız bayılmaya kalktı🙈oğlan desen okulun tersi yöne gitti🙈Sınav için şu an tek dileğim, çocukların sağlam bir şekilde bitirmesi😄
Herkese çok teşekkür ederiz😍
pastelfit pastelfit
Cordelia Cordelia

Yarin ki sinav icin başarılar diliyorum 🤩🤩🤩

Kızlar ben başarılar dilerim pastelfit pastelfit Cordelia Cordelia inşallah emeklerinin karşılığını alsın yavrularımız🤲🤲🥰🥰
Eren daha küçük ablaları 4. Sınıfa geçiyoruz güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz valla sanki erende girecek sınava gibi heyecanlandım şimdiden 🤗🤗🤗

Canımmmm🥰🥰🥰🥰🥰

pastelfit pastelfit senin de çocuğun mu canım?
Cordelia Cordelia cım senin de yeğenindi galiba 😘 Allah zihin açıklığı versin en güzel mutlu olacağı yer olsun inşallah 😘

Yarın sınava giren baby lerin hepsine başarılar diliyorum kızlar pastelfit pastelfit Cordelia Cordelia @Anka

Sınavla ilgisi olan herkese başarılar diliyorum Rabbım kolaylık versin pastelfit pastelfit Cordelia Cordelia @Anka

Başınız sağolsun Elhan Elhan genç kayıplar insanı çok etkiliyor seni çok iyi anlıyorum🤗 2017 de ben de kuzenim kaybettim. Aklımın köşesinde hep var fakat zamanla alışıyor insan geçmiyor ama alışıyor. Hayat her şeyiyle devam etmek zorunda. Ordan bakınca acımasız bir söylem ama öyle malesef.
Senin de başın sağolsun kuzum 😔

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia 60kiloyum 60kiloyum minerva1988 minerva1988
4 Haziran Cumartesi

Kahvaltı 09.00
Peynirli omlet
1 kk peynir 6 zeytin
1 d ekmek

Öğle 14.00
1 kase bezelye yemeği
1 kase yoğurt
1 d ekmek

Akşam 20.00
Beyaz peynir domates biber ile tambuğday tost

Su 1 lt

Adım5.861

Eklentiler

• A53506CC-55D9-4B5E-BD37-F2275C1D8CBD.png
    A53506CC-55D9-4B5E-BD37-F2275C1D8CBD.png
    257,6 KB · Görüntüleme: 24
gezegenfeza gezegenfeza canım sen nerdesin neler yapıyorsun
Çok yoğunum, geçen gün oğlumla bodrumları temizledik, hep erteliyordum işçiler girip çıkıyor diye, artık bahanem kalmadı, iyi de oldu.

Cuma, bir arkadaşa ev görmeye gittik.

Dün, 8 dükkana gitmişim, ordan gelip alışveriş yerleştir, aşağıyı temizle derken gece 1 de yattım, daha da bitmedi, bugün devam.

Yarın, uzaktan misafirim gelecek.

Salı temizliğe devam 🥵🥵🥵.

Düşünürken bile böyleyim.

Sen nasılsın canım

Dün giremedim hanımlar. Bugün lise sınavı var, onun stresi vardı. Kız iki gündür hastaydı, dün de eşim hastalandı. E tabi benim moralim bozuldu. Neyse ilaç, bitki çayı filan sınava götürdük. Kapıda kız bayılmaya kalktı🙈oğlan desen okulun tersi yöne gitti🙈Sınav için şu an tek dileğim, çocukların sağlam bir şekilde bitirmesi😄
Iyi geçer, iyi olurlar inşallah, Allah zihin açıklığı versin

Günaydın kızlar, herkese mutlu pazarlar 🤩 Getirde yarı yarıya saatler var haberiniz olsun 😉
Günaydın canim ❤
Gecmis olsun pastelfitim ❤
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia 60kiloyum 60kiloyum minerva1988 minerva1988
4 Haziran Cumartesi

Kahvaltı 09.00
Peynirli omlet
1 kk peynir 6 zeytin
1 d ekmek

Öğle 14.00
1 kase bezelye yemeği
1 kase yoğurt
1 d ekmek

Akşam 20.00
Beyaz peynir domates biber ile tambuğday tost

Su 1 lt

Adım5.861
Afiyet olsun pastelfitim ❤
Günaydın Burcum❤
Çok yoğunum, geçen gün oğlumla bodrumları temizledik, hep erteliyordum işçiler girip çıkıyor diye, artık bahanem kalmadı, iyi de oldu.

Cuma, bir arkadaşa ev görmeye gittik.

Dün, 8 dükkana gitmişim, ordan gelip alışveriş yerleştir, aşağıyı temizle derken gece 1 de yattım, daha da bitmedi, bugün devam.

Yarın, uzaktan misafirim gelecek.

Salı temizliğe devam 🥵🥵🥵.

Düşünürken bile böyleyim.

Sen nasılsın canım
Kolay gelsin gezegenim ❤

Eki Görüntüle 3078838
Günaydin şu an kahve içiyom bahçemde havada serin eve giresim de yok hahaha😅😍

Günaydın kızlar umarım hepimiz için iyi bir gün olur

Günaydın mutlu pazarlar :KK68: :KK68:

🌸🌸🌸mutlu pazarlar günaydınnnnn🌸🌸🌸

Günaydın kızlar hiç kalkasım yok ya iş te çok bugün ku sporum temizlik 🙄

Günaydın mutlu pazarlar 😊😊🥰🥰😍😍🤩🤩