Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydin hanimlar

Dunki menumu yaziyorum

3 haziran menü

Kahvalti
2 haslanmis yumurta
2 dilim tb ekmeği
1 domates
1 salatalik
Marul
Yeşil biber

Ara
Bitter
Nescafé

Ara
4 kaşık yoğurt
1 galeta

Aksam
Kilciksiz balik
Salata
Firinsa yağsız sebze

Ara
Yesil elma
Zipzip- Zipzip- @Cordelia @60kiloyum
Günaydın canim afiyet olsun ♥️
Günaydın kizlar ay sonunda regl oldum :) artık bahanem de kalmadı o kilolar gidecek:)
Günaydın canim ♥️
Günaydın kızlar🥰🥰
Günaydın kaptanim ♥️

Aaa bilmiyorduuum dr olduğunu :) 🙊
Neden adli tıp cnm? Okurken de istiyor muydu ☺ pen psikiyatri istiyordum stajı alınca vazgeçtim 😂
Cnm en çok kazananlar cerrahlar tabi ama ben ameliyathane ortamı sevmiyorum
Aile hekimliği rahat ama en çok sayıda iyileştirdiğin hasta üsye oluyor ,diğerleri ilaç yazdırmaya gelenler rutin kanlar vs bu da heyecanlı değil 🙂
Ama parası az olsa da sırf sohbete gelenlerle oturup kahve içeceğim bir iş isterdim strese gelemiyorum fazla :KK70:

Aynen cnm daha da 😀 sesi yetiyorrr
Aa bi de Amy nin single ları varmış yeni gördüm 😍
Spotify da mısın cnm
Doktor muydun 🙈🙈

Su iyidir oh şifa olsun👍
Ne kadar düşük kalori o kadar iyi
3 kase salata olsun
1 çorba 1şiş olsun
Bunu yaparsan
Ortalama 350cal yerine 90 cal almış olacaksın
Kuymak çok lezzetlidir 🥰ama çok yağlı
Onun yerine beyaz peynirde harika hele bol salatayla
Afiyet olsun canım
Yağsız tavada yapıyorum kaptanım, yağ ekleyince ekstra yazıyorum. Köy peynirimizde çiğ peynir, sıcak görünce su gibi oluyor. Kuymak derken kendimi ona ikna etmeye çalışıyordum 😜 işkembe çorbasını da kavanozlarda satılanlardan alıyorum, ısındıktan sonra dolaba koymaya içim el vermiyor. Dün son kavanozu açtım, çorba işi bitti 😇

Pratisyen hekimim cnm ama çalışmıyorum 😘 mecburide 2 yıl kadar çalışıp ailemin yanına geldim 4 yıl olcak 😂
Ne güzel yaa benimde küçükken hayalim kbb doktoru olmakyı kulagımı iyileştirmek için araştirmalar yapmak isterdim öle hayal edıyordum olmadi kızım doktor olmak istiyor ama ilerde degişebilir😄
İnşallah kısa zamanda iş bulursun doktor alımları çok şimdi istersen hemen girersin
Hayırlısı olsun 🥰🥰🥰😍

Duymuş oldun 🙂 yo cnm pandemiden önceydi
Biraz meslek karmaşası diyelim, yani istediğim meslek bu mu diye şüpheye düştüm bir miktar , mecburi hizmetten sonra.
Benzer durumlar… ilk mesleğe başladığımda baya yaşı olan bir müdürümüz yüzümdeki mutsuzluğu fark etmişti ve bana demişti ki ‘bak dombik; şu hayatta eşinden boşanırsın ama işinden boşanamazsın. Eğer yaptığın işte mutlu değilsen yok yakınken değerli vaktini bunun için harcamaktan vazgeç. Yok devam edeceğim diyorsan keyif alacak bir motivasyon bul kendine.’ Bende öyle yapmaya çalışıyorum. En büyük motivasyonum da kendime ve aileme ayıracak bolca zaman bulabiliyor olmak, mesai bittiğinde iş defterini tamamen kapatabiliyor olmak☺️

X