Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün en son doktorun odasına girince hüngür hüngür ağladım. Çocuk öksürse alıp doktora gidiyorum, antibiyotik yazıp gönderiyorlar. Bi tanesine farketmez mi ya altında yatan daha ciddi problemler olduğunu? Üst solunum yolu ve kulak ameliyatından kaçamayacağız anladığım kadarıyla ama o minicik yüreğinde sorun olma ihtimali var. Gözlerim acıyor artık ağlamaktan. Rabbim dermansız dert vermesin.
Canım üst solunum yolu ameliyatı dediğin geniz eti kesilmesi mi? Kulak ameliyatı da tüp taktirmak mı? Benim oglum da geçirdi o operasyonlari o sebeple soruyorum

Ağlama üzülme nolur sonuçta çok şükür dermanı var. Küçük kuzunu op benim için hepsi geçecek inşallah

Merhaba kızlar
Grubunuza dahil olmak istiyorum. Grup oldukça aktif birbirine sahip çıkan bir grup. Benim de tek başıma irade gösterip veremediğim kilolarım var. Uzaktan seyirci gibi okumaktansa dahil olup grubun bir parçası olmak istiyorum eğer bana da bir kişilik yer varsa 😊😊
ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Gökçe
YAŞINIZ: 30
BOYUNUZ: 1.70
KİLONUZ: 84
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hareketsizlik ve yemeyi sevmek
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha sağlıklı olmak ve kendimi daha güzel görerek özgüvenimi yükseltmek.

Cuma günü ve pazartesi tartı günü. Ben yarın itibariyle başlarım menülerimi ve sporumu yazmaya cuma günü artık kilom kaç çıkarsa oradan başlarız kaptanım Zipzip- Zipzip- diye düşünüyorum. Umarım doğru anlamışımdır?
Ayrıca grubun sahibi Zipzip- Zipzip- azminize hayran kaldım uzun zamandır grup devam ediyor ve aynen her gün yazarak destek oluyorsunuz. İnsan için 1 cümlelik motivasyon dünyalara bedel oluyor. O da burada var tam ihtiyacım olan şey. 😊😊
tekrardan hoşgeldiniz:)
evdesiniz :) yürüyüş yolunuz varsa sabahları yürü 8000 adım var.. ama fazlasi olacagini inaniyorum.:)
çocuk da yokmuş... rahat rahat spor yaparsiniz inş:) bebekli olanlar zorlaniyolar.. ama veren var:)
inşallah en kısa zamanda hedefinize ulaşırsınız:):KK36: :KK36: :KK200:

Proteinocean dan iyi mi içeriği cnm 😘
Hiç karşılaştırmadım canım sadece eczaneye gittim kas kemik için en iyi en yogun içerik bunda dediler mg fazlaymış galiba sana çekip atarım mg larını c vitaminli fln deniycem sana tecrübelerimi yazarım tadı iyi degil ama saglık için içilebilir düzeyde ben yarım bardak suyla karıştırıp içtim tek dikişte 😅

Odem atici ne verdi canim ananas ozutu mu x ilac mi . Emzirme bitecek benimde ailecek sorunum odem ozellikle alt bolgede . Kollagen ne aldin bende siparis ettim oneri uzerine henuz kargolanmadi senin ki oyiyse ondan aliyim bide denerim
Canım ilaç verdi adını yazayım
Lornex fast içmedim üzerinde iritasyon giderici ve agrı kesici yazıyor
Ama bromelain çok öneriyorlar denersin emzirme bitince
Collajen voonka aldım yeni başladım beauty olandan degil 123 olanı aldım kas kemik cilt her şey bir arada olandan aldım eczacı en iyisi bu dedi daha önce bi arkadaşım kullanmış çok iyi geldi demişti bende deniycem tabiki herkes farklı ama tadı çok iyi degil saglık için içerim ben ama içemem dersen aromalı falan olanlar varmış 🐱

X