Popüler Konu LenaG ile MasterFit

teşhis konamadı, şu an onun araştırması yapılıyor. Tedaviye rağmen enfeksiyon değerlerinin yükselmesi hiçbir branş doktorunun hoşuna gitmedi
Bişiler tetikliyor demek ki,enfeksiyon yükseliyor,mutlaka bulunur neden kaynaklı olduğu
İstediğin hatlara kavuşursun pastelcim,bide sporada gidiyorsun sonuçta.
Cook gecmis olsun canim

Teşekkür ederim ablacim

Teşekkür ederim canim

Istemem diyenin biri de bendim, şimdi yalvarıyorum gelin beraber yatalım diye, yatmıyorlar .
Bir tanıdığın eşi bizim eve kedi giremez diyordu, geçen gün resim atmış, kedi adamıntepesinde dolanıyor

Degisim cok guzel pastelfitim
Teşekkür ederim canım
Bişiler tetikliyor demek ki,enfeksiyon yükseliyor,mutlaka bulunur neden kaynaklı olduğu

İstediğin hatlara kavuşursun pastelcim,bide sporada gidiyorsun sonuçta.

İnşallah canım
Ne zmaandır öğlen yemeği yemiyordum bugün yedim 1 kaşık olmak şartıyla,yeşil çay içecem şimdi.
Ben de az önce günü kapattım

Allah şifa versin canım, gelmiş, geçmiş olsun

Benim torunlar da geçen ay peşpeşe kaza geçirdiler, sadaka dağıt canım

Tamam ablacim afiyet olsun ama cok fazlada azaltma yediklerini sporda yapiyorsun
Akşamda yerim yeterli gelir bana,eşimde kızıyor artık yeter diyor:))
Istemem diyenin biri de bendim, şimdi yalvarıyorum gelin beraber yatalım diye, yatmıyorlar .
Bir tanıdığın eşi bizim eve kedi giremez diyordu, geçen gün resim atmış, kedi adamıntepesinde dolanıyor
Eve gelincede böyle seviliyor tabi ne güzel.
Keşke eşimde evet desede sahiplensem bende,ancak müstakil ev olursa olacakmış
Teşekkür ederim canım

İnşallah canım

Ben de az önce günü kapattım
Çok erken değilmi pastelcim geceye kadar çok süre var daha
Teşekkür ederim, aslında 2. Uykuya yatmadan önce baya yaptım, son kalanlar da halloldu, küçük torun gelecek birazdan, onunla da bi yürüyüş yaparsam benden iyisi yok
Ne mutlu sana arkadaşım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…