Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hoşbulduk
nnurc vücüt kitle endeksini nerden yapıyorsun tatlım. Net ortamına o kadar uzak kalmışım ki nenelere döndüm
canım ayarlardan yapıyorduk. isminin olduğu yerden hesap detaylarına gir. orda en altta başlangıç kilosu güncel kilo gibi yerler var oraya yazıp kaydedince geliyor. ben de şimdi güncelledim :) 75 le başlamışım şimdi çok şükür 66 lardayım hedef 60-59
bana etiket yok mu

canım hoşgeldin pika pikaaaaa
canım ismin değişmiş çok sevindim seni de gördüğüme en son sansebastian dın kilo vermeye kaldığımız yerden devam
hoşbulduk :)
nnurc aramıza hoşgeldin canım
hoşbulduk canım

Günaydın hoş geldiniz.
Günaydınlar

Canım senin boyun uzun göstermiyorsundur bile inşallah birlikte gidecek

Hosgeldiniz

Hosgeldiniz

Aslında yarım yemeyecektim kaşla göz arasında hangi ara yedim bnde fark etmedim

1 Haziran Çarşamba

11820 adım Cordelia ummhnisa
Harikasın canım
Canım menün sporun göz kamaştırıyor harikasın
Afiyet olsun canım güzel menü
Ohh ohh yine 8bin geçilmiş
1 Haziran
Adım: 12000
Tenis 55 dk
Toplam puan 1750
Cordelia Zipzip- ummhnisa @pastelfit

Eki Görüntüle 3077247 Eki Görüntüle 3077246
Yaaa süpersin tatilim
1 Haziran Çarşamba

12.813 adim
1281 puan

ummhnisa
Cordelia
Şu sizin azminizden azıcıkta bana bulaşsa keşke
Canım üzülme erkekler düz mantık ince düşünmüyorlar. Zaten 10 kilo vermişsin dahası da gidecek
Canım regli gecikmen zaten başlı aşına sana artı getiriyor. Ama sorun değil ki sen elinden gelenin fazlasını yapıyorsun zaten

Bu gece bende uyuyamadim
12 de yattim 2 ydi uyudugumda sonra kedi normalde yapmadigini yapti gece 3 te uyandirdi
4 te uyudum 6 da uyandim
Aynı benim gibi olmuşsun.
Bizimki bi ara yatağın başına çıkıp yatağa atlıyordu. Artık neresi denk gelirse.
Birinde omzuma atladı. Yorgani kafama çekip bekliyordum, yüzümü çizmesin diye , neyse ki bıraktı o hareketi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…