Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa iki gundur bu esler kilolara taktilar galiba

Uzme kendini canim yaklasik 10 kilo verdin kolay mi
Eminim ki bi 20 kilo daha verirsin ❤❤❤

Yaa iki gundur bu esler kilolara taktilar galiba

Uzme kendini canim yaklasik 10 kilo verdin kolay mi
Eminim ki bi 20 kilo daha verirsin ❤❤❤
Ya aslında benim her zaman ki tavrım. Ondan 2 tane yicem, bundan 5 tane yicem derim gülerek . Ama hiç o kadar da yemedim. Bunu bildiği halde o sözü söyledi. Bu yüzden menüme öğle yemeği ekledim artık. Onunla akşam yemeğini yerken kuş kadar yiyeceğim, görsün bakalım kimin yemesinden başımıza neler geleceğini
Evet canım burada 10 kiloya yakın verdim.
Doğumdan sonra 97 yi görmüştüm . Totalde 12 kilo vermiş oluyorum. Daha da fazla gidecek inanıyorum ben

Kıyamam canım yaaa. Hepsinin intikamını alacağız Öyle güzel Kilo vereceğiz ki görecek hepsi sen hiç merak etme pes etmek yok

Bu hafta ekşi diil artı çıktım hep hala regl olmadim umarım onun etkisidir, insan eksi görünce gaza geliyor , bı modum düştü . Kiraz sapı rezene fln iyi geldi sislik biraz geçti . Umarım haftaya güzel geçer . Yarın tartı günümüz

Modun düşmesin bu hafta ödem olmuştur sivi birikimi olmuştur bir sonraki tartı günü daha da eksi görerek daha iyi hissedeceksin. Pes etmiyoruz

Yaa bende senin gibiyim biliyor musun gördüğüm herseyi cok yicem derim sonucta yiyemem anliyorum seni o yüzden

En guzeli canim oglen yemegini ye aksam da hafif yersin kilo verme surecinde hizlanir
Bende inaniyorum verecegine

Ortim rezeneyi içmişsin faydası oldu demi.

Moralini bozma canim
Sporda etkiliyor olabilir kas miktarin artiyordur
Bu hafta olmazsa haftaya eksi gelirsin pes etmek yok

Bu eşlere ne oluyor böyle,sanki bizler ne kadar yiyeceğimizi bilmiyoruz hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…