Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• E1EF1C4A-D75D-4D65-AFFD-B06265F572F6.jpeg
    E1EF1C4A-D75D-4D65-AFFD-B06265F572F6.jpeg
    51,1 KB · Görüntüleme: 19
Ben adanaliyimda yurtdisinda yasiyorum
Burada bolvadinli, emirdagli cok var onlardan biliyorum bende Bükmeyi
Gerci esimin oralardada cok yapilir oda Konyali, afyona yakin bi köy
Yaa ben de Bolvadin liyim daha önce Konya da da oturdum o taraflarda hep yapılır Bükme

1haziran
Kahvaltı
Yeşil mercimekli 1 tane Bükme (Afyon a özgü)
Peynir
Salatalık domates

Ara
Kahve
2 tane hurma 200p

Öğleden sonra
Yarım tavuk pirzola
5 6 yk makarna

Akşam
5 6 yk ıspanak
Yoğurt
1 b ayran

20dk zumba
Çok severim afyonun bukmesini

Merhaba kızlar
Grubunuza dahil olmak istiyorum. Grup oldukça aktif birbirine sahip çıkan bir grup. Benim de tek başıma irade gösterip veremediğim kilolarım var. Uzaktan seyirci gibi okumaktansa dahil olup grubun bir parçası olmak istiyorum eğer bana da bir kişilik yer varsa 😊😊
ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Gökçe
YAŞINIZ: 30
BOYUNUZ: 1.70
KİLONUZ: 84
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI: yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hareketsizlik ve yemeyi sevmek
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha sağlıklı olmak ve kendimi daha güzel görerek özgüvenimi yükseltmek.

Cuma günü ve pazartesi tartı günü. Ben yarın itibariyle başlarım menülerimi ve sporumu yazmaya cuma günü artık kilom kaç çıkarsa oradan başlarız kaptanım Zipzip- Zipzip- diye düşünüyorum. Umarım doğru anlamışımdır?
Ayrıca grubun sahibi Zipzip- Zipzip- azminize hayran kaldım uzun zamandır grup devam ediyor ve aynen her gün yazarak destek oluyorsunuz. İnsan için 1 cümlelik motivasyon dünyalara bedel oluyor. O da burada var tam ihtiyacım olan şey. 😊😊
Hoşgeldiniz doğru yerdesiniz hep beraber ideal kilolarımıza gelecez 😉

Belcikada illaki tanidigin veya akraban vardir :) çünkü burasi bolvadinli dolu
Esim Konya Aksehirden bilirmisin?
Evet eşimin dayısı var. Birazdan akraba çıkarmışız 😂 Akşehir i de iyi biliyorum ama tanıdığım yok ordan.
Çok severim afyonun bukmesini
Sende mi biliyorsun Bükmemizi

Yaa bende bayılıyorum bugün misafirim vardı dayanamadım yedim 1 tane.

Merhaba güzel hanımlar🌸 kadınlar kulubune çok uzun zaman önce üye olmuştum fakat aktif olarak pek kullanamadım. Gerçi kullansam dahi çok fazla değişiklik olmuş sanırım gene adepte olamazdım🥲😛 Kilo fazlalıklarımdan kurtulmak istiyorum ama bir türlü harekete geçemediğimden mütevellit motive olmak adına soluğu forumda aldım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim💞

Eşin saygısızlık etmiş diyecem ama belki şaka yollu takılmıştır sana çünkü sen şişman değilsin olsan olsan balık etlisin bunu kafana takıp stres yapma arkadaşım biz herhalimizle güzeliz sağlıklı olmak için ideal kiloya gelmeye uğraşıyoruz 😘😉
Haklısın birtanemde insan yine de böyle bir şey duyunca çok üzülüyor 😔 kaldı ki çaba sarfediyorum gerçekten uğraşıyorum üzerimdeki yükleri atmak için 😔

X