Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlarrr 🦋🥰🧿🤩

FB_IMG_1653994044458.jpg

Canım G.Antep üniv eğitim yönetimi, eğitim prog, sınıf yönetimi tezsiz e başvurdum. Olmadı maalesef. Ortalamam 3,10 . Yazın dediğin yerlere başvurayım . Bir de Mustafa Kemal üniv tezli ye başvuracağım. Bakalım hayırlısı.
Otizm bir derya deniz, ne kadar bilgili olursan mesleğin için o kadar iyi canım. Önleyici rehberlik de çok güzel bir alan. Puan olarak değil de kişisel olarak katkısı çok olmuştur sana 🤗 sen ilkokula geçsene kuzum, ilkokulda çalışmak ortaokulla çalışmaktan daha keyifli ☺️
Ya canım şöyle faydası olmadi sadece pdr diildi herkese açıktı ve yetersiz geldi unideki hocamdilar zaten . Bu arada uzakta. Yüksek lisans programinda finallere yüz yüze giriyorsun. İlkokul isriuorum bakalım , il dışı planım olduğu için il içi isteyemiyorum hayırlısı diyorum

En tehlikeli gün hemde,cuma tartı günü var ona göre,normalde tavukçuyumdur ama adanada süper olur,afyetler olsun ortim

Afiyetle rolsun

Afiyetle rolsun

Kıyamam ona canı acımıyordur umarım

Afiyetler olsun
Bu hafta benden hayır yok :)) yine devam moral bozmak yok , yavaş yavaş gidecek. Dun fitnesste ölçüm yapıldı yağ oranim çok çıktı. Onunla uğraşmam lazım . Ağustosta gelicem yanına :)

31 Mayıs 2022

Sabah:
-karpuz smoothie
-2 tk fıstık ezmesi

Ara:
-naneli ayran

Akşam
-4 yk basmati pilavı
-1 tabak dolusu bamya
-kendi yaptığım cocostar hindistan cevizli çikolatadan 4 adet yedim maalesef🤦🏻‍♀️

Dün tatlı krizine dayanamadım. En azından bal ve labne ile yaptığım cocostarı yedim ama üzeri çikolata kaplıydı tabii. Neyse günlerdir şekersizim bu kadarcıkla birden geri dönmem herhalde. Dün spor da yaptım aşırı terledim ve biraz zorladım bünyemi o yüzden böyle kriz yaşadım bence. Çok düşük kalorili diyet yaparken ağır spor yapmamak lazım.

Spor: 1 saat pilates
Adım: 6.219 adım.

@Cordelia Zipzip- Zipzip-
Evet canım ya daha sıkıntı spor yapacaksan beslen uzun vadede karşılığını aliriz

Bu hafta benden hayır yok :)) yine devam moral bozmak yok , yavaş yavaş gidecek. Dun fitnesste ölçüm yapıldı yağ oranim çok çıktı. Onunla uğraşmam lazım . Ağustosta gelicem yanına :)
Acele etme canısı verirsin merak etme,yağ ölçünü bende de fazla çıkıyor ne kadar doğru ölçüm yaptıysam artık.
Bekliyorum ortim bomba gibi geleceksin mutlaka :KK33:

Ya canım şöyle faydası olmadi sadece pdr diildi herkese açıktı ve yetersiz geldi unideki hocamdilar zaten . Bu arada uzakta. Yüksek lisans programinda finallere yüz yüze giriyorsun. İlkokul isriuorum bakalım , il dışı planım olduğu için il içi isteyemiyorum hayırlısı diyorum
İl içi isteyen il dışı isteyemiyor mu ki canım

X