Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sende öylesin demek ki,iştahlı olmak böyle bişi herhalde :KK53: bayramda k.valide k.peder filan memleke gittiler gezi amaçlı gidiyomde yemek yiyim bari dediii :KK70::KK70:
Yemek yemek dünyadaki en güzel şey bizpnademi öncesi yemek için, Antep'e, hataya gitmiştik 😬

Yemek yemek dünyadaki en güzel şey bizpnademi öncesi yemek için, Antep'e, hataya gitmiştik 😬
Mutlaka öyledr ortim,diyorum ya yaşamak için yiyen taraftayım hep,gene yiyorum yemeğimi.
Kai sene önce doğuda et yediğimi anlamıştım,nasıl bir lezzet vardı onda varya.

Günadın kızlar. Ben ilaç düzenlemesi yapılıp gönderilir derken, doktor doktor gezmelerimiz sonucu ameliyat var gündemimizde. Hiç aklıma hayalime gelmeyecek ciddi rahatsızlıklar üzerine de tetkikler yapıldı, hiç burada bahsedip gözümde de ağzımda da büyütmek istemiyorum şimdilik. Perşembe gün bir kontrolü daha var, ondan bir çıksın bakalım. Ateşi düşmüyor, 2 gecedir uyuyamıyorum… iğneye başladık bakalım, şu ateşi bir düşse yavrumun… dün akşama kadar sürdü doktor maceramız, kendi muayeneme gitmedim bile. Dün adımlarımı fotoğrafını çektim ama gecem gündüzüm birbirine karıştı, yeme düzeni falan kalmadı. Usülen yaz derseniz yazacağım ama şu an en son düşündüğüm şey diyet sanırım… Duanızı esirgemeyin olur mu?
Rabbim acil şifalar versin inşallah Canım 🤲

Dün en son doktorun odasına girince hüngür hüngür ağladım. Çocuk öksürse alıp doktora gidiyorum, antibiyotik yazıp gönderiyorlar. Bi tanesine farketmez mi ya altında yatan daha ciddi problemler olduğunu? Üst solunum yolu ve kulak ameliyatından kaçamayacağız anladığım kadarıyla ama o minicik yüreğinde sorun olma ihtimali var. Gözlerim acıyor artık ağlamaktan. Rabbim dermansız dert vermesin.
Güçlü durmaya çalış Canım. Ki yavrun senden aldığı enerji ile iyilesebilsin, gulumseyebilsin.
Ne kadar ağlamak gelse de içinden yavrunun yanında hep gül. Onun şu an her zamankinden daha çok sana ihtiyacı var

X