Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amin canim inşallah

Yaa 2 gunde 5 tane kabak cikiyor her zaman kabakda yenmiyor ,babam zaten yemez yaz boyuda 2 defa yedim galiba
Ee curumesin diye dagitiyor annem
Seneye kabak dikmicem diyor ama yine duramaz
Yok canım duramıyorlar benim annem de öyle her sene bu kadar yapmicam der yapar

Olsun kaptanım ne güzel KV demde yapiyor pek çeşit yapmıyor fasulye biber domates salatalık patlıcan mısır yapıyor çoğunluk la fasulye ve domates ekiyor gerisi azar azar

Yok mu ? Varsa götür ...
Evde yok cnm ya, ben eve hic icecek almam
Marketten alabilirdim ama dur simdi tarti arifesi dedim almadim
Gecmis olsun cnm
Biz anneler oyleyiz hasta olmaya bile hakkimiz yok
Canim bence pzrtesiyi bekleme test yaptir
En azindan bilirsiniz

Olsun kaptanım ne güzel KV demde yapiyor pek çeşit yapmıyor fasulye biber domates salatalık patlıcan mısır yapıyor çoğunluk la fasulye ve domates ekiyor gerisi azar azar
Bizdede cogunlugu fasulye ,domates ve biber olusturuyor digerleri azar azar yani yada artik alıştım bana az geliyor

Çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl oglun
Evet salgın var. Kardeşimde acile kaldırılmış önce akşam sulardanmıs
Siz de çok gecmis canım inşallah daha iyidir kardeşin
kolay gelsin gülüm erikleri ne yapacaksınız , bizde erik ekşisi yapılır , reçeli marmelatı hariç
Bizde eksi erikten kurma turşu yapariz
Ahh ahha bizde isyanlardayuz okulda çizgi evde çizgi bıktım diye isyan ediyor
Oglen beynimiz sulandi sicaktan cocuklarin gosterisi vardi simdi gok gurultusunden durulmuyor
Ne gösterisi kız daha destur okul yeni başladı bugün bizim okulda 2. Sınıflarda covid çıkmış
Erkek kafası hemen en kötüyü düşünebiliyor Evde yangın çıkmış kaza yapmış çocuklardan birine mi bişey olmuş olabilir heran Allah korusun
Benim eşimde öyle hele telefonu nefes nefese açayım noldu birşey mi oldu diye telaslaniyor
Ben hiç annemle ders yaptığımı bilmem ..Bizim gorevimiz bizim sorumlulugumuzdu sorguladığı mi bile hatırlamıyorum yani
Kız biz okulada kendimiz giderdik şimdi okula götür okula almaya git
sabahtan beri araştırıyorum bende regli ödemide var onuda atarım diye düşünüyorum.
Dileğin dediği gibi Dukan birasini tavsiye ederim
Bende çok özledim kitap okumayı ne çok okuyacak vaktim varmış 7 senedir 1kitqp bitiremedim
Öğretmenlerin işi çok zor gerçekten Allah yardımcın olsun canım

Okul fena değil. İki gün bekledim yarin beklemeyecegim 3 saat duracak.
Benim yüzüm yok gelmeye de gelmezsem daha da kötü olacak diye kirbaclanmaya geldim
Aynı durumdayım bende bu hafta iyice saldım malesef . Ama buraya gelmezsem ben veremem motivasyon ihtiyacım var hele bu zamanda
Oy maşaallah maşaallah rabbim bereketinizi artırsın amin

Sağol canım, kardeşim iyi de bu sefer annem hastalanmış, bayılmış. Allahım hasta olanlara sen şafi.ismiyle şifalar ihsan eyle hayırlısıyla amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…