Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Açık olmak iyidir canim sonradan kırilcagina bastan kırilsın karsidaki
Ben özümde neysem oyum hic sevmem yalani,yalanciyi,arkadan iş cevireni,dayanamayip soylerim cunku çok kırildım zamaninda oyuzden böyle oldum

Açık olmak iyidir canim sonradan kırilcagina bastan kırilsın karsidaki
Ben özümde neysem oyum hic sevmem yalani,yalanciyi,arkadan iş cevireni,dayanamayip soylerim cunku çok kırildım zamaninda oyuzden böyle oldum
Zaten yaşanmisliklar, tecrübeler insanın gözünü aciyo sana hak veriyorum. Ben daha çok kimseyle ugrasmamayi tercih ediyorum. Sonuç olarak insanlar değişmiyor niye kendimi yorayim ki boşa benimde düşüncem böyle ama hakedene bende lafımi veririm.

kackaloribu
Canim yorumu okurken aklima soyle bise geldi
Cocugu bi etkinlige spora falan ver
Mesela football olabilir dans olabilir
Yuzme olabilir onu yoracak bise olsun ayni anda sevdigi bi spor dali olsun
Enerjisini atar ozaman hiperaktiviteligi kalmaz

Annemde balik ayni senin gibi icindz tutar tutar heryerinden biseler cikar
Yani okadar siradan biseyi bile soylemeye cekinir

Kizimda balik oda E Elif_Eylul gibi, henuz 11 yasinda ama dusunduklerini soyler. Onu ben oyle alistirdim

Soyle kucuk bi anekdot anlatim

Ben genc kizken annemin duygusalligindan alinganligindan aglamasindan artik bikmistim. Offf siz baliklar hep boylesiniz ben balikla hic gecinemem sinir olurum diyodum. Kizim balik oldu
Kizimi boyle icine atmadan guzel bi dilde anlatabilecegi bi sekilde yetistirdim. Oradan yirttim en azindan

Sabah
2 tb ekmegi ile 1 dilim peynir tost
1 haslanmis yumurta
5 zeytin
Salatalik
Domates

Ara
3 grissini
Ayran

Ara
Muz

Aksam
90 gr firin kofte
Ayran
Karnibahar corbasi

Ara
Bitter

Su 2,5 - 3 arasi
Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20210914_213321_com.huawei.health.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 15
kuzumu kuzucuk surekli emiyor hastalik dis ust uste ama benimde bogazim aciyor corba iyi geldi 3 gunluk stok var vucutta ordan karsilar

Bahar ben şuan çok açım ya akşam öğününu yaomadigina çok pismanim

bak ya niye yemedin aksami simdi yogurt ye en azindan zaten gec yatiliyor

Afiyet olsun canım
Aksami erken kapatmissin karnın gurul gurul olcak
Afiyet olsun canım

hoş bulduummmmmmm hayat deneyimi olarak kıdemlim , kıymetliimmmm
maşallah bir kere başarmış mezun olmuşsun , bir kez daha başarırsın bu defa 1-0 öndesin tecrüben var , beraber gençleşip güzelleşelim el ele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…