Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Acaba hemen gerekli evrakları doldursanda mavi takıma dahil etsek mi seni akşama 15.ooo yaparsın kesin
15bin bugün yapamayabilirim de yapabilirimde . Çocukları okuldan alırsam yaparım ama. Haftasonu sınava gireceğim. Atlatıp geleyim temiz temiz adımlayalım bence. Sınav olunca bilemedim ne kadar adımlayabilirim.

15bin bugün yapamayabilirim de yapabilirimde . Çocukları okuldan alırsam yaparım ama. Haftasonu sınava gireceğim. Atlatıp geleyim temiz temiz adımlayalım bence. Sınav olunca bilemedim ne kadar adımlayabilirim.

Ne diycegimi bilemiyorum çok mutlu oldumduygulandım biraz kaç gündür bu ani bekliyorduk umudum bu gün itibariyle senden çok umutluyum totem yapıyorum cuma 88.2 sin

Ne diycegimi bilemiyorum çok mutlu oldumduygulandım biraz kaç gündür bu ani bekliyorduk umudum bu gün itibariyle senden çok umutluyum totem yapıyorum cuma 88.2 sin

Ahhh canımmm ağzın bal yesin .. hımmm yok yok ağzın kabak yesin. 88.2 çok uzakta. Bu sabah 89.3 dum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…