Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• 20210928_154147.jpg
    20210928_154147.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 23
Kızlar sporszuda vücut incelir mi
Mesela şimdi 38 giyiyorsam diyetle 5 6 kg verip 36 bedene girilir mi
Senin kilonda zor gibi. Ama sporsuz verince aşırı sarkma oluyor. Ben ilk 111den 100e dustugumde cok fenaydi. Şuan bir haftadir yürüyorum o bile kol ve bacakta toparladi

Kızlar sporszuda vücut incelir mi
Mesela şimdi 38 giyiyorsam diyetle 5 6 kg verip 36 bedene girilir mi
Biyerde okumuştum sporsuz kilo verdiğini ilk başta vücudun sarktigini ama aylar içinde kendini vücudun toparladigini yazmış ..senin vericegin çok kilo yok incelirsin çok rahat girersin 36 bedene

Kim yapmış bu araştırmayı, yok artık... Bunu denemem lazım. 🤪 Ben hep yiyeyim ama sağlıklı manken gibi olduğumu hayal edeyim. 😂😂😂 Bakalım ne olcak. 🤭
joe dizpanze plosebo sensin kitabını okumanı tavsiye ederim gülüm hangi ülkeler hangi kurumlar hangi yıl nerede ne yapmış kanıtlı olan kitapları okuyorum genel de şimdiye kadar o kadar çok okudum ki hangisini nerede okudum tam hatırlayamıyorum buna benzer çok araştırma var , bilinç altının gücü kitabı da ilk okunacaklar arasın da bence

kolay gelsin canim benim
Sagol canim💕
Merhaba hanimlar nasilsiniz 😍
Çocuklarımdan sonra bende hasta oldum hic halim yok suanlik yeme duzenimde yok sık burda olamayabilirim biliyorumki her daim yaninizda olmasamda bensiz idare edebilirsiniz size guveniyorum ❣️
Cordelia Cordelia
askrhpozitif askrhpozitif
@Elisa83
@Tutku44
madamhd madamhd
Nehir6161 Nehir6161
@Brzhuzur
Gecmis olsun canim 💕
Kolay gelsin birtanem ,rabbim bereket versin.

Vatana millete takımına hayırlı olsun canım .🤗

🤨

Biz de i den başladık dün m ye geçtik.

😌

😒

😍😘 :KK60: :KK200:

Bende yapılsın istiyorum sporsuz olmaz :KK9:

Cuma ben aşırı yoğun oluyorum . Cuma günü de artık bir işim var . 😁Perşembe cuma işe gideceğim inşaAllah :KK9:

:KK68:

Güzel fikirler geliyor💕

Afiyet olsun canım

Allah kolaylık versin . 💕

Geçmiş olsun canım .

Ben aç değilim . Açlık hayat ve ben 😆

Geçmiş olsun canım
Sagol canim💕
Babamda yarin memlekete gidiyor ceviz toplamaya. Allah yardimciniz olsun cok var mi?
8tane büyuk agac var canim 5 cuval cikti ama bende bittim simdi onlarin kabuklarini ayirmakta bana kaldi😏
Kolay gelsin. ♥️

Çay şekersiz içilir.

Alışırsın. 🥰

Afiyet olsun. ♥️🥰

Kendimi kobay faresi gibi hissettim. 🐁🐭😂
Sagol canim💕

X