Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok ilginc cocuklar kitaplari karistirdi galiba

Çıkar bencce bir yerden. Bekle biraz.

Ya kızlar biraz önce koşu bandında beygir gibi 25 dakika hizlı tempo yürüdüm. pedometre 1122 yazıyor. 15000 adım atanlar yunanistana gećip gerimi geliyor diye düşünmeye başladım. Ben umutsuz vakayım
ben bunu sabah yükledim canım yarlardan en hassas olana çek gayet güzel 3500 geçtim.

Hayırlı olsun yeni işin canim❤
Sağol canım aynı iş zaten 2 gün üst üste gidecem inşaallah saatlerimi de artırırsam daha iyi olacak
Ya kızlar biraz önce koşu bandında beygir gibi 25 dakika hizlı tempo yürüdüm. pedometre 1122 yazıyor. 15000 adım atanlar yunanistana gećip gerimi geliyor diye düşünmeye başladım. Ben umutsuz vakayım
Öyle düşünme arkadaşların dediği gibi başka proğram indir
Hepimiz buradayız canım merak etme . Oğlumla top oynuyoruz dışarda adımlar devam ...
Benim kızda 3. Sınıfta kaybetmişti kitabını aylarca aradık okulu aradık evi aradık yok. Öğretmen kendi kitabını vermişti. Sonra aylar sonra özür dilerim senin kitabını almışım benim kitabım okuldaymış dedi. Ya üstündeki ismi de mi görmedin . Var ya böyle sorumsuz öğrenciler veliler . Seninki de çıkar bir yerlerden inşaallah

Cuma ben aşırı yoğun oluyorum . Cuma günü de artık bir işim var . Perşembe cuma işe gideceğim
Hayırlı olsun kuzum yeni işin
Samsung health varya onuda indirebilirsin oda iyi sayiyordy
Kendimi kobay faresi gibi hissettim.
Çok mu belli ettim tuhh
Kendini kirmizi takim icin feda etti desek olur mu
Herşey reyting için
Cok ilginc cocuklar kitaplari karistirdi galiba
Karıştırmış olabilir tabiki kaptanimda eğer öyleyse dün o kadar yazdım velilere insan bir cevap verirdi
Ne var içinde zaten kilo verdin güzel. İçme kötü birşeyse.
Ceviz, keten tohumu ,mor lahana, limon, zerdeçal, yoğurt ve yoğurt suyu
Canım bazı veliler çantaya bakmıyor. Bazıları bakıyor yedek dursun diyor. Öyle değişik insanlar var ki.
Valla bizimkilerde bir tuhaf hepsi bana dokunmayan bin yaşasın modunda hiçbir şeye el atmiyorlar
Çıkar bencce bir yerden. Bekle biraz.
İnşallah hayır kaç yerine etiket yapıştırıp yazdım birde
Ölür müsün öldürür musun böyle insanı Allah'tan 1 hafta kullanacaklar bunu

Geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım ya

Gecmis olsun canim

Geçmiş olsun canım.

zeyneppk geçmiş olsun. Hastaliklar şimdiden geldi birakmiyor :/

Gecmis olsun canım

Geçmiş olsun canım. Ben buralardayım diyette sıkıntı yok tam gaz devam

Geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…