Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Acaba hemen gerekli evrakları doldursanda mavi takıma dahil etsek mi seni 😬😂akşama 15.ooo yaparsın kesin🤩
15bin bugün yapamayabilirim de yapabilirimde . Çocukları okuldan alırsam yaparım ama. Haftasonu sınava gireceğim. Atlatıp geleyim temiz temiz adımlayalım bence. Sınav olunca bilemedim ne kadar adımlayabilirim.

Pedometrede algilama için seçim buradan mi oluyor

Eklentiler

• Screenshot_20210928-152628.png
    Screenshot_20210928-152628.png
    93,6 KB · Görüntüleme: 25
15bin bugün yapamayabilirim de yapabilirimde . Çocukları okuldan alırsam yaparım ama. Haftasonu sınava gireceğim. Atlatıp geleyim temiz temiz adımlayalım bence. Sınav olunca bilemedim ne kadar adımlayabilirim.

Günaydın kızlarcımmmmmm 😍😍😍😍

Öncelikle hepinize bulunduğum elzem 😢duruma desteğinizden ötürü teşekkür ederim. Bu bir ekip çalısmasının başarisıdır. Ve açıklıyorum bu sabah saat 09.00 sularında muradıma erdim. 😂😂😂
Ne diycegimi bilemiyorum çok mutlu oldum😢duygulandım biraz kaç gündür bu ani bekliyorduk 😌😌umudum bu gün itibariyle senden çok umutluyum 😍😍 totem yapıyorum cuma 88.2 sin:KK66:

Ne diycegimi bilemiyorum çok mutlu oldum😢duygulandım biraz kaç gündür bu ani bekliyorduk 😌😌umudum bu gün itibariyle senden çok umutluyum 😍😍 totem yapıyorum cuma 88.2 sin:KK66:

Ahhh canımmm ağzın bal yesin .. hımmm yok yok ağzın kabak yesin.😂 88.2 çok uzakta. Bu sabah 89.3 dum 😍.

X