Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bir hafta en cok spor puanı yapan mavi takım kaptani olabilir
Spor için ne yapabiliriz ki spora katilim az oluyor genelde
Canım spor yapan yapıyor, yapmayan yapmıyor. Çünkü ona da vakit ayirmak lazım. Kırmızı takım kaptanı spor yapan ilk 5 ten seçsin mavi takım kaptanı mesela. Düşünürüz birşeyler

Selam kızlar bugünün menüsü kahvaltı saat 09.30
Ara 11.30 Nescafe
Öğlen 14.30
Ara 16.00
Aksam 17.20
Malesef spor yok
Zipzip- E Elif_Eylul

Eklentiler

• IMG_20210913_091719.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20210913_133917.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20210913_172333.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20210913_155322.jpg
    114,3 KB · Görüntüleme: 27
Sağol canım benim onuda sipariş edim suya neden ne zman ve nasil koyuyorsun
rengi dibinden bulanıklaşır gibi olduğun da musluk suyunun altına bir kaç dk tutuyordu annem bazen her gün bazen iki güne bir yapıyordu , rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah gülüm

Hayırlı olsun tatlım. Tebrikler.
Sagol canim benim
Hayırlı olsun canım
sagol kuzum

Tebrik ediyorum canim
Sagol kaptanim darisi zipzip karnesine
Hayirli olsun çok tebrik ederim azminize saglik
Sagol canim
Hayırlı olsun canım tebrikler
Sagol tatlim
Bende mezunum artık
Hayirli olsun canim
Yaa aslinda yapsak mi karne bizde
Yapabilir miyim
Neden yapamayalim
Mezuniyeti kutladim 1.25 aldim
ellerine saglik canim cok guzel olmus

sagol canim

Bu yapacağız. Olur mu?

North River
Evet canim bu yapiyor muyuz
Olur zipzip karnesi moda simdi
North River bahar dardanelimi aldım geldim yarın başlarım listeye sen naptın aldın mi
aldim canim bendw eksiklerimi

Peki Xiaomi den farki var telefonum samsung degil bağlanırken sorun olurmu acaba fiyati Xiaomi 5 ile ayni sanirim hangisini tercih etsem acaba
xiaomi 6 cikmis :)

Ben yildizim kaptan :)
Ya ben bi tane aldim xiomi 5 ama hic iyi saymiyo ben mi yanlis kullaniyorum acaba
Nasil saymaz bazen saymiyor gibi olup birden sayiyor baktin saymadi zipla hemen saymadiklarinida ekliyor cok mu yavas adimlarin
Valla aramızda kalsin ( Zipzip- ) duymasin 15 gün önce 86 kg ydum. Bu Cuma 91.7 çiktım.
Onunde egiliyorum masallah
Zipzipla diyete hosgeldin

North River de var sanırım
ne var bende biraz delilik mi evet :)

Bune lan

Gögüs sıkısması,nefes alamama,herseye sıkılma,gittiğim yerde duramama,basıyolar gibi kalkip gitmek oldugum yerden,gözlerim kararmasi,birden ölcek gibi nefesim kesiliyodu gibi gibi
Noluyorrr ya deli misiniz neyi bu kadar takiyorsunuz az rahat birakin beyninizi gelip gecen dunya bu kadar takilir mi yazik kendinize

sen at at kendine, bak şunun şurasın da 3-4 gündür buradayım daha ilk yazdığın da senin nasıl biri olduğunu hissettim o yüzden yemezlerrrrr bebişimmm

Adim atiyor muyuz
Yatiyoruz

bi deniyim mi seni nasıl hissettiği mi sen de doğru mu yanlış mı yazarsın
sevecensin, planlı olmayı kuralları seviyorsun hatta bazen fazla zorlayıp kendini her şekil de yoruyorsun hırslı olmayı seviyorsun ama hayatın da sürekli hırs yok , aklına bir şeyi koydun mu o olmadan yapılmadan ya da alınmadan neyse o şey , olana kadar rahat edemiyorsun , rahat edemiyorsun derken için içini yemiyor , hep bir minik de olsa eksiklik hissi oluyor , kendin gibi olmayı davranmayı seviyorsun ama her zaman olamıyorsun , kendini tuttuğun frenlendiğin zamanlar daha çok

Heee valla öyleyim
Heleki sinirlenince ağzimdanda burnumdanda laflar çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…