Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızım kardesi ile konuşuyor kardeşi( yurutecte geziyor)
Kızım; biraz sakin olurmusun bebeklerimi ezmezmisin🤗
Ben odanın kapısını kapadım😌😌😌
Oğlum şu an kapıda ağlıyor içeri giricem diye🤦🤦🤦🤦
Ah sonra neler neler oluyor 😭 iki gündür kucuk kizim buyugunu isiriyor mosmor etti cocugu..

Kaptanım masterchef gibi yapsak nasıl olur mavi takım kırmızı takım gibi haftanın en çok yüzdesini alan mavi takımın kaptanı olur kendi ekibini oluşturur ve kendine bir rakip kaptan seçer her hafta bu şekilde yarisiriz 👀(sacmami oldu bilemiyorum ama biraz yarışma hırsı katar gibi geldi bana
Guzel olabilir canim bu cuma en cok kilo vereni mavi takim kaptani yapalim
Pazartesiden cumaya kadar olan kilolar gecerli olsun
Bu fikirde guzel hırs olur en azindan

bu günümüze şükür ,sağlığımız yerin de ya her şey gelip geçiyor yoğruluyoruz kıvam alıyoruz işte gülüm , çocuklar nasıl okula başladılar değil mi
Aynen ablacım büyük kızım başladı 1. Sınıfa abla küçük evde
Bir hafta en cok spor puanı yapan mavi takım kaptani olabilir
Spor için ne yapabiliriz ki spora katilim az oluyor genelde
Spora teşvik etmek için birşeyler yapılabilir de onu oturramadim kafamda😏

geçmiş olsun inşallah kısa sürede de geçmiş olur , istersen amatis taşının direk canına değeceği bir takı al küpe kolye bileklik fark etmez her gün sonun da ya toprağa göm bir kaç saat yada akan suyun altına tutu 2-3 dk allahın izniyle çok faydasını göreceksin , ben önce taşa v.s. inanmıyordum annem panik atak dönemlerin de bana yardıma geldiği zaman almıştı zorla taktırıp her gün suya tutuyordu , rengi değişiyordu zaten sigara sarımtıraklığına dönüyordu bazı yerleri allah bin şükür cidden iyi geldi senelerdir biri adımı seslense oğlum anne dese kapı çaldı diye nabız 150 lere çıkıp nefesim kesilmiyor bitti gitti:)
Sağol canım benim onuda sipariş edim suya neden ne zman ve nasil koyuyorsun

X