Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hüma da öyle önce ben cikican diye geçen haftada kitabını çantasına koymama rağmen öğretmenine yok demiş kadın kendi kitabını vermiş , kalemini kutusuna koymamış evde unuttum değip kayıp kutusundan almış 🙄 öğretmen diyecek bu kadın ne kadar sorumsuz:kızgın:
Ahh ahh çantasına koyduğum kelemligi birşey yazmak için çıkarıp geri koymamış. Birde öğretmenim teyzem kalemligimi koymamış demiş. 😂😂😂 Neyse ki 2. Sınıfta artık sorumlu sizsiniz dedi öğretmen ufaklıga. 😂😂

Ahh ahh çantasına koyduğum kelemligi birşey yazmak için çıkarıp geri koymamış. Birde öğretmenim teyzem kalemligimi koymamış demiş. 😂😂😂 Neyse ki 2. Sınıfta artık sorumlu sizsiniz dedi öğretmen ufaklıga. 😂😂
Vallahi cildiricam böyle giderse🤣 hergun sıkı sıkı tembihliyorum ama sonuç aynı

Eveet gelelim seçimime ;
Öncelikle kaptanlarima emekleri icin cok teşekkür ediyorum Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Ve bu yarista bana rakip olarak eşlik eden Hedef_69 Hedef_69 yi eksisi icin tebrik ediyorum pazartesi icin guzel bir eksi ❣️💐
Masterfit yarisida santranc gibi dogru hamleyi yapmazsan yenilirsin herkesin tahmin ettigi gibi mavi takimda encok kilo veren @nehir6161 seni eksin icin tebrik ediyor ve takimima transfer ediyorum inşallah bu haftayi bol eksilerle bol motivasyonlu bitiririz 💐
Ve canim @ekim2009 senide mavi takima gonderiyorum canim 😘❣️

Keske beni alsaydın sayın kirmizi takım kaptanı 😆

X