Popüler Konu LenaG ile MasterFit

8 yaşını geçti hasta olduğu zaman sallıyorum hehehe
Bazen yastığını alıp geliyor.bebeklesiyor.kizim diyorum sen kalkta ben senin bacağına yatayım sigmiyorsun diyorum anne çok mu bacaklarin acıdı diyor.yok annem benim için bir zevkti diyorum

Ayy valla sesli güldüm rabbim de bebeğine güzel bir uyku nasip etsin.sabaha kadar uyuyup uykunuzu almış bir şekilde kalkın inşallah
Amin canim
Ahhh bende yapabileceğimi bilsem gruplara girerim ama ben dengesiz yiyiyorum.bir hafta süper gidiyor öbür hafta patlayacak gibi yemeğe düşüyorum.
Bence piskolojik canim burda grupta olunca utaniyor yemeye insan . Ben bayadir dikis tutturamadim ama bura sqyesinde 86dan 69 a inmistim 3 ayda

Seninki ne kadarlik canim . Amin hwpimizin yavrucugunu

Anne sutune devam diyor

Cidden derdi veren sabrini verir dedikleri dogru. Karsi binadan bile beni gorunce soruyorlardi niye agliyor diye ,keyfimden aglatiyorum sanki
Bir dahakine öyle deme.etlerini kopariyorum dee

Benimde onceki gece ve dün sitmalanma oldu çok. Ateş olcumunde bir kez yuksekti ama bir üşüdüm titredim bir sicak bastı. Bugunde hepimizde öksürük artti işte
Kesin infulanzasiniz siz canim . Eltimlerde ayni oldu hepsine pespese bulasti . 4_5gun ates , titreme , oksurukle son buldu insallah cabuk toparlarsiniz . Bol vitamin al bebegede gecer sutunden

Amin canim

Bence piskolojik canim burda grupta olunca utaniyor yemeye insan . Ben bayadir dikis tutturamadim ama bura sqyesinde 86dan 69 a inmistim 3 ayda
En basiti.eylul ayında 58 kiloydum.gecen hafta tartıldım eşime dedim ki sen bak ama bana söyleme.o da dedi ki vermişsin ama kilomu söylemedi abooow duymaz olaydım hemen saldım gitti

Kesin infulanzasiniz siz canim . Eltimlerde ayni oldu hepsine pespese bulasti . 4_5gun ates , titreme , oksurukle son buldu insallah cabuk toparlarsiniz . Bol vitamin al bebegede gecer sutunden
Bende kesin gözüyle bakıyorum canim. Ama kesinlikle çok hizli bulasiyor. Butun belirtileri yaşadık zaten. Ates burun akintisi öksürük ishal kusma. Allah ne verdiyse tövbe yarabbim....

Dün yemek yapcak mecalim yok bir arkadaşım ariyor yemek getireyim mi yapabildin mi diye, gorumceme kayinvalideden çıt yok. O kadar öfke doluyumki. Cocuklar var, insan bir kap çorba yapip veremez mi bu kadar mi zor...
Arkadasindan Allah razi olsun , bosver onlarin ayibi yeri gelince soylersin bosuna moralini bozma .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…