Popüler Konu LenaG ile MasterFit

evde diyet yapan herkes 1,5 kilo civarı alınca sesi kesildi :KK70:
onun sesi kesildi de benim iç sesim ha bire ye diyor :KK70:
KV içindeki cevheri cikarmis desene🤣
nazlı da laf mı ?
gitmemek için adeta bahaneler arıyor.
yok regl oldun, yok grip oldun, yok uykusuz kaldın, yok nem oldu tüy oldu kıl oldu... habire bahaneler üretip gideceği varsa da geri geliyor terbiyesiz kilolar
🤣🤣Bahaneler hazır zaten
Sağol canım
Afiyet olsun canim ♥️

Yaa gecmis olsun canim 😔😔😔
Sağolasın kaptanım
neyse sınırdaymış
bir şey kapmışlar ama ortalıkta hem influenza hem domuz gribi hem de covid salgını var. inşallah çabucak geçer
İnşallah başka birşeydir ve bir daha cikmaz

askrhpozitif askrhpozitif kuzum geçmiş olsun, salgın var deli gibi. Benim oğlum da kusma ile başladı rabbim şifa versin inşallah ilerlemeden atlatırsınız
Amin canım inşallah uykusu var herhalde dedim koltukta uyudu uyanınca istifra etti bir baktım ateşi var 🥺 rabbim şifa versin hastalara

aman yaa geçmiş olsun canım. arda arda olmuş 😔 çabuk geçer inşallah.

evet üçü karışmış. doktorun biri twitter da öyle yazmıştı. çoğu kişi hasta. testler negatif. influenza ve domuz gribi. geneli de sanırım influenza 🤷‍♀️
İnşallah canım büyük topladı çok şükür ateş yoktu onda kucukte var umarım çabuk toplar

hahahah :KK70: gidip nutella alayım o zaman sabah :p baştan çıkarma beni :tokat::ıslık: ben sabah yanına kayısı kıvamında karabiberli pulbiberli yumurta, peynir ve söğüş, yeşillikle yemeyi düşünüyorum :süslü:

tamir ücretleri de fazla tutuyor. anladım canım. ben de ailenden istesen diyecektim.

arkadaş daha mantıklı o zaman. ama sen çalışmıyorsun nasıl ödeyeceksin geri?
bizimkilerin bana verdiği harçlıkları biriktirip kendime 3 4 ay bisey almicam çok şükür eksik yok idare ederim ya

Bana da mantıklı geliyor samimi arkadaşlarım var sorun yokk diyorlar

abla 750. Ben biriktirdiydim 350 kadar kenarda köşede param olsun diye. o gidicek üstüne 400 daha lazim

yok ailemden kesinlikle istemicem diye kendime dedim annem cok üzülür.. suan bizimkiler kredi borcu ödüyor kendim halledicem
Hıım anladım kuzum 😘 arkideş o zaman 😘

Ayyy biz öyle olmayacağız korkutma kendini canım 🤗
😘😍😍😍di mi di miii

Saat 9 da iyi geceler demiş herkez 🤣 karpuz kesecektik daha
Heeee 😋 hadi çıkaralım dolaptan

29 Aralık
Sabah
Eki Görüntüle 2978530
12.30 Sade Türk kahvesi ( hindistan cevizi yağı ve tarçınlı)
15.00 Yarım Trabzon hurması
17.00 İki haşlama tavuk baget, bir kase yoğurt, bir dilim kızarmış tb ekmeği
19.00 Bir küçük ekşi elma
Bol bitki çayı
İki litre su
Spor
Romantik bir 8000 küsur ❤️
Eşimle yağmurda
Eki Görüntüle 2978534
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Vuuu :KK9: günün bombası da romantik yürüyüş tabi kiii :KK68:

hahahah :KK70: gidip nutella alayım o zaman sabah :p baştan çıkarma beni :tokat::ıslık: ben sabah yanına kayısı kıvamında karabiberli pulbiberli yumurta, peynir ve söğüş, yeşillikle yemeyi düşünüyorum :süslü:

tamir ücretleri de fazla tutuyor. anladım canım. ben de ailenden istesen diyecektim.

arkadaş daha mantıklı o zaman. ama sen çalışmıyorsun nasıl ödeyeceksin geri?
Ayy alma o zaman sütlü tablet çikolata erit sıcakken koy içine :KK8: o da yoksa boşver tahin pekmez sür cnm ay kendimi kulağa fısıldayan şeytangibi hissettim ahahaha :KK70:

beyaz çay içiyorum :kahve::süslü:
Şifa olsun canım

Kilolari nasıl verdiğin önemli değil ki. Eski alışkanlıklara dönünce hoop yine siskosun. 😭
Evet cnm koruma en önemlisii ve sen mikemmelsin 😍

Benim küçük ateşlendi ve kustu🤦🏻 ablamizda ateş ve kusma yoktu bu nerden çıktı şimdi 🥺
Hadi ya 😔 balgam mı kustu cnm

ben de plank yapıyım bari ama bana hiç kasları çalıştırıyor gibi gelmiyor o yaa 😂😂😂
Toton karnın tir titremior mu :eek:

Iyi geceler kizlar ♥️💙💚💛
İyi geceler kaptan 😍

Benim küçük ateşlendi ve kustu🤦🏻 ablamizda ateş ve kusma yoktu bu nerden çıktı şimdi 🥺
yaaa çok geçmiş olsun:KK43:
Iyi geceler kizlar ♥️💙💚💛
iyi geceler kaptanım 💖💖💖
100 er TL abin ve ablandan istesen nasıl olur? kimseye de dokunmaz. 100 TL de annenler verse. bu fikir nasıl?
çekiniyorum ya. 750tl tuttu bu sefer fiyatı ortaya çıkacak. abim gerçi verir de ben bizimkilere ücretsiz yapılıyor dicem diye dusundum

X