Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok da yeme canım emekleri boşa gitmesin. Kuş kadar kuş kadar ye🥰

😳😳😳

Toplam adım nasıl bakılıyoro_O
IMG_20211229_172940.jpg
1500 km yürümüşüm bir yılda :KK28:

En kotun3 gun yerler 4 gun toparlariz ama ara verirsek 1 hafta yer herkes bak demedi deme :KK70:

7 olacak canim subatta

Kk yi bilmeyen es kaldimi kiz kadinlar kulubu bile demiyorum kk diyorum . Hatta aksam bdv yi anlatiyorum arada sirada :KK70:

Yok ya vardir ama evet zayifladikca tepkileri degisiyor kesinlokle
Ee daha hos daha cekici olunca tabi nasil bizim hodumuza godiyor onlarin da hosuna gidiyir 😉

Kız boğa olmasın yükselen ya da ay burcun filan😀 çünkü ikizlerde olan çok fikirlilik kafa karışıklığı yok sende, diyet dışında netsin bilgilerin sağlam ve kararlısın ondan şaşırdım 😀burcunu biliyodum da 😘

Hehe de ki sana da haşlama brokoli yediririm akşam canımı sıkma bağğğ :confused:

Eeee niye cuma ve haftasonu birkaç küçük kaçamakla devam edersin deyince yöööüüüğ hiç de bile devam diyete didin :-)

Ay bizim için de yürü mis gibi içine çek canım 😍😘
Belki bir iki kadehcik diyerekten 🤣🤣
Hem ben unuttum yilbasini simdi aklima geldi 🤪
Bak bak vuruyor mu ivuyir mu belli degil : diyet didinda netsin . Farkindayim kuzum bir tyrlu su diyete tutunamadigima. Ama bu sefer olcakk 😀😀

💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Mavi takımcım nasılsınız? Neler yaptınız bugün?🤩
Adımım gezerek 7.000 olmuş. Karnımı doyurayım biraz dinleneyim sporumu yapıcam. Valla gözlerim kapanıyo, yol yordu. Ammaaa sporsuz gün geçiremem bu saatten sonra. 5 haftalık diyet ve egzersizle, içine giremediğim montumu giydim bugün.
Özellikle karın simit bölgemde bariz fark var. Cardiyo- pilates birlikte hızlı sonuç veriyordu, bir de burdaki adım yarışı eklenince tadından yenmez oldu😍 Tabi ki en sinir olduğum yerim kollarım hiç erimedi. 1 kg lık dambıl aldım bugün, kol çalışmalarım daha etkili olacak bundan sonra.
💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Veeee bugünün motivasyonu👇Tombul Şebnem ve köy yansa saçını tarayan kızı Elif karşınızda 😂😂😂
Eki Görüntüle 2978404

@Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
@dolunaydagel
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
@SanSebastianCheesecake
@masal_19
Zipzip- Zipzip-
Hiic de tombul durmuyorsun canim 👍
Ben de aksam spora gidecegim yollarda donup kalmazsam. 😀😀

X