Popüler Konu LenaG ile MasterFit

aaa masallah💗 bilmiyordum 😊
İlk duyan şaşırıyor önce sonra alışıyorlar:))
Teşekkür ederim bitanem:KK60:
Antalya' nin ayrıcalığı :KK68:Ne güzel bir şehir yazına bir şey diyemem ama kışının tadına doyulmuyor. :super:
Evet hocam yazları fena oranın kışın hç görmedim de nasıl olduğunu pk bilmiyorum.
Herhakde ılımandır iklimi,yazın oraya geldik kızımla tatil için manavgat taraflarındaydık .:KK200:
Olsun canim. Suzde beraberliginizi sagliginizi kutlarsiniz 😘 ❤️ ne yazik ki ben de seviyorum. O yuzden bu haftaki odulum yilbasinda icmek olacak. Mumkun oldugunca yememete ozen gostercem.
Aslında dşarda olmak istedi eşim ben pek istemedim hem maddi olarakta çok olacaktı bir yemek yiyip gelmek olmaz yani.
İçki olunca mutlaka yenir yoksa mideyide bozarız aç olmamak lazım.

Fistik gibi hatunu var kiskaniyor tabii 😉
Benimkinde dogustan kislanclik eksiklik. Ama zayif oldugum donemlerde cok daha fazla ilgi gosteriyirdu🥲🥲
Aman eksik olsun, benimkinin genlerinden fışkırıyor 100 kiloda olsam
kıskanır o beni yapısı bu ..😏 tatlım elinden gelse mumyalayacak beni :KK70:

Merhabalar hanımlar

28 aralık menüsü

kahvaltı
1 yum omlet
peynir zeytin domt biber
1 dlm tbe

ara 1 elma

ikindi
tavuklu yeşil salata
1 dlm tbe

akşam
1 kepçe buğday çorbası
8 adet etli lahana dolması
1 dlm tbe

3 adet form busküvi 3 gong

su 1,5 lt
spor yok

Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim ♥️

Evet hocam yazları fena oranın kışın hç görmedim de nasıl olduğunu pk bilmiyorum.
Herhakde ılımandır iklimi,yazın oraya geldik kızımla tatil için manavgat taraflarındaydık .:KK200:

Aslında dşarda olmak istedi eşim ben pek istemedim hem maddi olarakta çok olacaktı bir yemek yiyip gelmek olmaz yani.
Oyle tabi. Haklisin.
Yeni yilda heryer iki uc kati fiyatina cikiyor.

Merhabalar hanımlar

28 aralık menüsü

kahvaltı
1 yum omlet
peynir zeytin domt biber
1 dlm tbe

ara 1 elma

ikindi
tavuklu yeşil salata
1 dlm tbe

akşam
1 kepçe buğday çorbası
8 adet etli lahana dolması
1 dlm tbe

3 adet form busküvi 3 gong

su 1,5 lt
spor yok

Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim. Ee spor neden yokk ☹️☹️

Bazen söyleyeyim geliyor sonra halt yeme kahve otur oturduğun yere diyorum :KK70:
Aman sakın söyleme sonra merak ediyorlar ne yazıyon diyee :KK53:
Toroslarin uzantısı Beydağları tatlım o dağlar...:KK68:tesekkur ederim sana afiyetler olsun.
Malatyaya kadar devem eder beydağları hatta yolcu otobüsü bile vardır onun
3 kez niyetlendim sonra tamamen vazgectim 😅🤭
İyiolmuş aman sakın herşeyidebilmesinler yanii

Kışı genelde ılıman canım. Sizin o taraflara kar yağdığı zaman ayazı bize vuruyor o kadar :KK51:Manavgat' ta çalıştım gerçekten harika oraları da...

Aman eksik olsun, benimkinin genlerinden fışkırıyor 100 kiloda olsam
kıskanır o beni yapısı bu ..😏 tatlım elinden gelse mumyalayacak beni :KK70:
😀😀 benimki kiskansa zaten isimiz zor. Ben teknolojide calisiyorum koca sirkette topu topu 2-3 kiz variz, hepsi erkek.

X