Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yılbaşı akşamı varmı program hanımlar,bende aileyi davet edecem arayacağım birazdan gelne isteyen buyurur gelir.
Oglum anneannesi ve dedeyle sehir disina cikacak ama ben ilk defa oglumdan ayrilacagim asiri duygusalim cocugun umrunda degil:63: esim pastqci oldugu icin calisiyor zaten kizimla bende 10da yatariz artik :KK70:

💕salı menusu💕

➡️2 kuru kayisi 1 brdk ılik su
➡️ 10.00 1 kase sute chia kuru dut keten tohumu kuru uzum tarcın
➡️16.30 bol rokali salata 2 yk kıyma kvrmasi 5 yk yogurt
➡️19.00 yarim avuc leblebi kuru uzum +kursburnulu kiraz sapli cay 1 kupa

su 1.75lt
spor
30 dk leslie
10 dk eva
8424 adım

@Cordelia
Zipzip- Zipzip-
@MaYa_MiLa
Elhan Elhan

Eki Görüntüle 2978149

Adimlar gec saate kalinca menu yazdigimda her seferinde eşim geliyo bakiyo ki mutfakta telefonla ugrasiyorum bu sefer iyi olmuyo.hatta ben spor yaoarken online olmayi seviyorum ama tamamen evdeyiz hep yanıma geliyo bakamiyorum sayfaya .. hakkinizj helal edin walla sabah namazimi kildım simdi hemen gondefim burda daha erken
sabahında maydonozlu limonlu su icmistim bide 300 ml

💕salı menusu💕

su 1.75lt
spor
30 dk leslie
10 dk eva
8424 adım

@Cordelia
Zipzip- Zipzip-
@MaYa_MiLa
Elhan Elhan

Eki Görüntüle 2978149

Adimlar gec saate kalinca menu yazdigimda her seferinde eşim geliyo bakiyo ki mutfakta telefonla ugrasiyorum bu sefer iyi olmuyo.hatta ben spor yaoarken online olmayi seviyorum ama tamamen evdeyiz hep yanıma geliyo bakamiyorum sayfaya .. hakkinizj helal edin walla sabah namazimi kildım simdi hemen gondefim burda daha erken
Benzer sıkıntılar hepimizde var tatlım. :olamaz:Kahvaltida eşim telefonuma taciz eylemlerinde mutlaka bulunur. Bak deli gibi yer şişko olurum diye tehdit ediyorum. Kulubume karışma yoksa fena olur diyorum. Sen de uygula etkili oluyor. 😅

Benim kızımla yaşıtmışsın onunda 3,5 yaşında bir kızı var..
Hay masallahhh kac yassindasiniz 😬
oy maaşallah ❤️❤️
bizimki daha minik 1,5 yaşında
oyyy yerimm sut kokulum 😘😘😘
Ahh içim rahatladı:super:
💕💕💕
Herkes temizlik yapıyor galiba. Sayfa sakin. 🤭
biz tatildeyiz ve ev ahalisi yerinde durmuyor yok sunu yapalim yok suraya gidelim hakikaten kendi duzenimi kuramiyorum 😬
Aynı yaşta mışız 😍😍
💗
Şu an hiç canım çekmiyo valla, süper bir ara öğün yapmışım açlık hissi tatlı isteği hiçbiri yok💪

Ben ıspanak yıkıyom, baya kaynaştık çok selamı var

burdaki ıspanaklar kucuk yaprakli ve koksuz pırıl pırıl ayyy nasil sevindmistim gorunce anaaam dedim biz kac lt su harciyoruz bir ispanak icin icim parcalaniyo fazla su gidince
Makine olunca öyle oluyor cnm 😁

Elimde kahvemle geldim bebegim 😍😍😍😍

Herkese mutlu günler 💓💓💓💓

Sagolasin tatlim 💓burda düğün salonlari kapatildi, kizin düğün yemegi icin belki bize yarim saat uzakliktaki belcikada bi yeri tutmak istiyoruz onun icin sordum
abla su an icin dugun salonlari acik diye biliyorum 😊 ne tarafa geliyorsunuz bende geleyim dugune 😬 sıra kızına geldi demek 💗
Yılan hikayesine döndü canım bizim iş depo onuda iptal etti 🤣 aradım hastaneyi asistana biraz sert çıkmıştım sonunda doktora ulasabildim o bi kaç eczane aradı buldu gittim diğer eczaneden e - reçete aldım , sonra ilacı buldugum eczaneye bir güzel misliyle ücret ödeyerek temin edebildim az daha huni takacaktim😅 sonrada apar topar okula yetişme telaşına düştüm cocuklarin pilav günü vardı bugün anca eve girdim totom yer gördü 😅
oyyyyy kuzummm canımm benim yaa baya çileli oldu ama insa sifa olsun
Benim kızlar naptınız bugün :KK25:
Ortilerimizi teşvik etmeyi bırakmayalım. Son iki gün:KK73::KK73:
@Cordelia North River North River Tutku44 Tutku44 @MaYa_MiLa @Migim @Korkuluanne
@fesang
Hele bir ses verin özledim sizi :KK36:
Nöbet çıkışı boş patates çuvalı gibi yigildim kaldım...heeh diyecek halim yok. :KK14:
@pastel34 noldu bize ...senden de ses çıkmıyor. :confused:
ortim harikaaa 💕
Selam 🙋🏻‍♀️
Sagol kaptanim
Pazar gunu kizi acile götürdük. Butun gun acildeydik. O gun bende de öksürük basladi. Ayni gece bebekte ateslendi. Dün de bebeği hastanede yatirdik serum bağlandı. Aksam eve geldik. Dun gece hem ben hem bebek atesliydik. Ates 39 40 😰 bu sabah bebeğinde düştü bir daha cikmadi. Ama bende cok kötüyüm 😔
gecmis l
olsun canim ✨
10.000 adımımı tamamladım
09.00 kepekli kaşarlı tost
09.30 süt kremalı nescafe
15.00 ton balıklı salata yeşillilli turplu
17.00 sade türk kahvesi
20.00 bir kase yoğurt
1,5 lt su
Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan Tutku44 Tutku44 @Cordelia
kiz sen dogru duzgun bise yememissin ki 😬
Tutku44 Tutku44 kız nerdesin gerçekten yazmamışsın menünü bu sefer kesin eminim 😂😂
geldim geldim burdayim kuzum bir millet uyurken sabah vakti rahat yazabiliyorum 🤪
Gunaydin tutkum gorusemiyoruz pek :KK43:
burdayim bebegim ama sk giremiyorum 😘 tatildeyiz ve ev ahalisi evde surekli birseyler istiyorlar ve surekli bir yere gidelim derdi .. kendi duzenimde olamiyorum
Günaydın canim ♥️
💗
Oglum anneannesi ve dedeyle sehir disina cikacak ama ben ilk defa oglumdan ayrilacagim asiri duygusalim cocugun umrunda degil:63: esim pastqci oldugu icin calisiyor zaten kizimla bende 10da yatariz artik :KK70:
oglun kac yaşındaydı 😬

Yılbaşı akşamı varmı program hanımlar,bende aileyi davet edecem arayacağım birazdan gelne isteyen buyurur gelir.
Cok iyi dusunmussun canim. Aslinda en guzeli ailecek.
Biz de gorumcemlere gitcez insallah bir hastalanan filan olmazsa. Gonul isterdi disarda kutlamak ama korona, bebek derken evlerdeyiz yine bu sene de. Belki seneye fit fit cikarim disarilara 😀😀

💕salı menusu💕

su 1.75lt
spor
30 dk leslie
10 dk eva
8424 adım

@Cordelia
Zipzip- Zipzip-
@MaYa_MiLa
Elhan Elhan

Eki Görüntüle 2978149

Allah kabul etsin canım 😍

Tatlim dün nöbet çok yorucuydu. Öğrenciler patlamaya hazır bomba gibi. İki üç kişi bir araya gelse hemen başlarında bitiyorum. Birkaç küçük olay oldu. Eve gelince sızmış kalmışım. Bir uyandım 23.45 Mavilerin spor üstünlüğüne biraz canım sıkıldı. Cumartesi pazar eksikliklerimiz olunca sonuç kaçınılmaz oldu tabi....Genel durum yine de fena sayılmaz. Kızlarım elinden geleni yapacaktır. :KK19:
Spor saati dersi oluyor mu cnm biraz enerji atarlardı ,Allah kolaylık versin zor😍
Hak eden kazansın ablacım daha 2 gün var 😍😘😘😘

28 Aralık
07.30 Bir bardak detoks suyu
12.30 Tavuk suyu çorba, bir kase salata
13.30 Sade Türk kahvesi , biraz yer fıstığı
18.30 Yoğurtlu ıspanak, bir dilim tb ekmeği
İki litre su
Bitki çayları
Spor Eki Görüntüle 2978137
Zipzip- Zipzip- @Cordelia
Vuuuuu :KK9:

Eki Görüntüle 2978143
Kırmızı başlıklı kızlarım ben kahvaltıya başlıyorum. Hadi gelin beraber olsun. :KK25::KK60:
Afiyet şifa olsuun 😍

Geçen sene yılbaşında öğlen hastaneden cıkmıştım.. çıkmamam gerekiyordu ama doktorum acıdı günlerdir burdasın
yeniyıla ailenle gir mutlu ol biraz dedi :KK70:
o gün herkes yemek yerken ben öyle izleyip bu günler geçecekmi diye ağlıyordum :KK70:
o yüzden bu yıl onun acısını cıkaracam :KK70:
Yaa canım beniim çok sevindim iyileşmene 💖 Allah doktorundan hemşirelerden tedavinle ilgilenen herkesten de razı olsun 😘 Bu yılbaşında mutlucuk gir bebişle tüm ailenle 😍

Benzer sıkıntılar hepimizde var tatlım. :olamaz:Kahvaltida eşim telefonuma taciz eylemlerinde mutlaka bulunur. Bak deli gibi yer şişko olurum diye tehdit ediyorum. Kulubume karışma yoksa fena olur diyorum. Sen de uygula etkili oluyor. 😅
abla esim burayi bilmiyor bilmesinide istemiyorum ama gerek yok 🤭
sen bildigin tehdit ediyormussun 😅😂😂😂

Allah kabul etsin canım 😍
sagol canım 😘

Hay masallahhh kac yassindasiniz 😬

oyyy yerimm sut kokulum 😘😘😘

💕💕💕

biz tatildeyiz ve ev ahalisi yerinde durmuyor yok sunu yapalim yok suraya gidelim hakikaten kendi duzenimi kuramiyorum 😬

💗

burdaki ıspanaklar kucuk yaprakli ve koksuz pırıl pırıl ayyy nasil sevindmistim gorunce anaaam dedim biz kac lt su harciyoruz bir ispanak icin icim parcalaniyo fazla su gidince

abla su an icin dugun salonlari acik diye biliyorum 😊 ne tarafa geliyorsunuz bende geleyim dugune 😬 sıra kızına geldi demek 💗

oyyyyy kuzummm canımm benim yaa baya çileli oldu ama insa sifa olsun

ortim harikaaa 💕

gecmis l
olsun canim ✨

kiz sen dogru duzgun bise yememissin ki 😬

geldim geldim burdayim kuzum bir millet uyurken sabah vakti rahat yazabiliyorum 🤪

burdayim bebegim ama sk giremiyorum 😘 tatildeyiz ve ev ahalisi evde surekli birseyler istiyorlar ve surekli bir yere gidelim derdi .. kendi duzenimde olamiyorum

💗

oglun kac yaşındaydı 😬
Yaşlandım artık 57 yaşındayım :olamaz:
Cok iyi dusunmussun canim. Aslinda en guzeli ailecek.
Biz de gorumcemlere gitcez insallah bir hastalanan filan olmazsa. Gonul isterdi disarda kutlamak ama korona, bebek derken evlerdeyiz yine bu sene de. Belki seneye fit fit cikarim disarilara 😀😀
Demin valideyi aradım gelemiyor artık yaşlandı uzanıyor filan öylede olunca diğerlerine söylemeyeceğim evdeyiz bzde ediyle büdü hesabı.
İçecem bu yılbaşı severim içmeyi .
Bende severim kalabalık olmayıda bazen olmmuyor tabi.

X