Popüler Konu LenaG ile MasterFit

abla esim burayi bilmiyor bilmesinide istemiyorum ama gerek yok 🤭
sen bildigin tehdit ediyormussun 😅😂😂😂

sagol canım 😘
Hahaaaaaaa ne güzel aynıyız...
benimki de bilmiyor bende bilmesiini istemiyorum. okuyorum zannediyor sadece .
🤣 yorum yaptığımı bilse benden çok Girer okur ne yazmışım kime ne demişim çok kıskanç ve korumacı 😈

Yaşlandım artık 57 yaşındayım :olamaz:

Demin valideyi aradım gelemiyor artık yaşlandı uzanıyor filan öylede olunca diğerlerine söylemeyeceğim evdeyiz bzde ediyle büdü hesabı.
İçecem bu yılbaşı severim içmeyi .
Bende severim kalabalık olmayıda bazen olmmuyor tabi.
aaa masallah💗 bilmiyordum 😊

🤣 yorum yaptığımı bilse benden çok Girer okur ne yazmışım kime ne demişim çok kıskanç ve korumacı 😈
ve meraklı diye ekleme yapayım senin cumlene :KK70::KK70::KK70::KK70:

Yaşlandım artık 57 yaşındayım :olamaz:

Demin valideyi aradım gelemiyor artık yaşlandı uzanıyor filan öylede olunca diğerlerine söylemeyeceğim evdeyiz bzde ediyle büdü hesabı.
İçecem bu yılbaşı severim içmeyi .
Bende severim kalabalık olmayıda bazen olmmuyor tabi.
Olsun canim. Suzde beraberliginizi sagliginizi kutlarsiniz 😘 ❤️ ne yazik ki ben de seviyorum. O yuzden bu haftaki odulum yilbasinda icmek olacak. Mumkun oldugunca yememete ozen gostercem.

💕salı menusu💕

➡️2 kuru kayisi 1 brdk ılik su
➡️ 10.00 1 kase sute chia kuru dut keten tohumu kuru uzum tarcın
➡️16.30 bol rokali salata 2 yk kıyma kvrmasi 5 yk yogurt
➡️19.00 yarim avuc leblebi kuru uzum +kursburnulu kiraz sapli cay 1 kupa

su 1.75lt
spor
30 dk leslie
10 dk eva
8424 adım

@Cordelia
Zipzip- Zipzip-
A Ankee
Elhan Elhan

Eki Görüntüle 2978149

Adimlar gec saate kalinca menu yazdigimda her seferinde eşim geliyo bakiyo ki mutfakta telefonla ugrasiyorum bu sefer iyi olmuyo.hatta ben spor yaoarken online olmayi seviyorum ama tamamen evdeyiz hep yanıma geliyo bakamiyorum sayfaya .. hakkinizj helal edin walla sabah namazimi kildım simdi hemen gondefim burda daha erken

Tamam canım
valla menü de çok güzel spor da tebrik ederim ortiii

Fistik gibi hatunu var kiskaniyor tabii 😉
Benimkinde dogustan kislanclik eksiklik. Ama zayif oldugum donemlerde cok daha fazla ilgi gosteriyirdu🥲🥲

Spor saati dersi oluyor mu cnm biraz enerji atarlardı ,Allah kolaylık versin zor😍
Hak eden kazansın ablacım daha 2 gün var 😍😘😘😘

Vuuuuu :KK9:

Afiyet şifa olsuun 😍

Yaa canım beniim çok sevindim iyileşmene 💖 Allah doktorundan hemşirelerden tedavinle ilgilenen herkesten de razı olsun 😘 Bu yılbaşında mutlucuk gir bebişle tüm ailenle 😍
Her sınıfta yok beden eğitimi dersi. Bu çocuklar sanayide çalışıyor haftada bir gün okula geliyor. Arkadaşlarını görünce iyice deliriyorlar :KK48:
Bu son iki günümüzü sağlıklı geçirelim de cumaya güzel bir başlangıç yapalım inşallah. :KK60:

Selamlar annemdeyim şimdi
Kahve paylaşayım ❤️

Eklentiler

• 00CC58C3-1654-412F-9388-E0DFB94F90C9.jpeg
    00CC58C3-1654-412F-9388-E0DFB94F90C9.jpeg
    242,6 KB · Görüntüleme: 21
X