Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Az önce çorbacidan geldim. Bol acılı , limonlu iyi hissettirdi. ispanağina selam...söyle çamurluk yapmayı bıraksın yormasin rakibimifazla enerji harcatmasin
Çamurlar ıspanağa öyle bir yapışmış ki kollarımdaki yağlardan daha inatçılar. Pişireyim diye geldim, bi su daha yıkayıp bastım. Bekliyik
Üzülsek mi sevinsek mi cnm hehe inşallah verirler raporu

Ve aleykümselam kaçıncı yıkamadalar
Oh şifa olsun yansın yağlarrr

Erkencisin canım
Saymadım hala yıkıyorum

çok çok geçmiş olsun canım

Vee bu sabah 74,4 u gordumm cumaya 73u ucundan gorebilmek icin tum gayrett yuru Derya, kos Derya zipla hopla ver su kilolarin en azindan bir kismini
Ayy nasil etkiliyor su kilo insani. Verdikce mutluluk geliyor. Off yaa niye yapmisim bunu kendime niye yetip yeyip de kendimi mutsuz etmisim mutlu olmak varken. Bugun oncesi video ve resim cektim kizlarimla youtube kanalimiz var. insallah sonrasini da oraya atarim
Vee alin size Polonya ve kar ve soguk

Izlerken dondum masallah cok güzelsiniz ❤❤
Kanali takibe alayim video gelince izlerim

yaaaaaa ne kadar tatlı kızın
maaşallah nazaar değmesin bi tanem
kaç aylık minnoş?

Çok tatlısınız. Maşallah size.

Hoşbulduk Elifciiiiiik
yaa kim gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Hele bakın kim gelmiiş naber minnoş
Sen nerelerdesin hiç gözükmüyorsun artık iyisin demiii
İyiyim ablacıııım merhabaa
Biraz uzak kalayım dedim yakınlaşınca fazla samimi oluyorum kk ile şaka bi yana çok az giriyorum ,bugünlerde sık girmeye başladım, gerçekten yazmaya bi başlayınca kendimi buralardan alamıyorum abla o yüzden direniyorum sen nasılsın torun kuşun nasıl

olsun kuzum sukur buldun ya
Yılan hikayesine döndü canım bizim iş depo onuda iptal etti aradım hastaneyi asistana biraz sert çıkmıştım sonunda doktora ulasabildim o bi kaç eczane aradı buldu gittim diğer eczaneden e - reçete aldım , sonra ilacı buldugum eczaneye bir güzel misliyle ücret ödeyerek temin edebildim az daha huni takacaktim sonrada apar topar okula yetişme telaşına düştüm cocuklarin pilav günü vardı bugün anca eve girdim totom yer gördü

Bu siz misiniz bende abone olayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…