Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Az önce çorbacidan geldim. Bol acılı , limonlu iyi hissettirdi. :KK68:ispanağina selam...söyle çamurluk yapmayı bıraksın yormasin rakibimi:KK69:fazla enerji harcatmasin :stop:
Çamurlar ıspanağa öyle bir yapışmış ki kollarımdaki yağlardan daha inatçılar. Pişireyim diye geldim, bi su daha yıkayıp bastım. Bekliyik:işsiz:
Üzülsek mi sevinsek mi cnm hehe 🤗 inşallah verirler raporu 😘😘😘

Ve aleykümselam 😂 kaçıncı yıkamadalar 😀
Oh şifa olsun yansın yağlarrr 😘😘😘

Erkencisin canım :KK5:
Saymadım hala yıkıyorum:deli:

Canım cumartesi ve dün test yaptırdım ikisi de negatif çıktı. Pozitif çıksa evde dinlenir rahatlardık en azından çünkü çocuğum çok hasta onu okula göndermem mümkün değil, ben de öğretmenim okula keyfi gitmemezlik yapamıyorum rapor lazım rapor almak ile uğraşacağım :KK43:

Koku tat gitmedi bizde ama onun dışındaki her belirtiyi yaşıyoruZ bilemedim.

Sana ve annene de geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın
çok çok geçmiş olsun canım

Vee bu sabah 74,4 u gordumm 💃💃 cumaya 73u ucundan gorebilmek icin tum gayrett yuru Derya, kos Derya 💪💪 zipla hopla ver su kilolarin en azindan bir kismini 💪
Ayy nasil etkiliyor su kilo insani. Verdikce mutluluk geliyor. Off yaa niye yapmisim bunu kendime niye yetip yeyip de kendimi mutsuz etmisim mutlu olmak varken. Bugun oncesi video ve resim cektim😀 kizlarimla youtube kanalimiz var. insallah sonrasini da oraya atarim 😀
Vee alin size Polonya ve kar ve soguk 🥶

Vee bu sabah 74,4 u gordumm 💃💃 cumaya 73u ucundan gorebilmek icin tum gayrett yuru Derya, kos Derya 💪💪 zipla hopla ver su kilolarin en azindan bir kismini 💪
Ayy nasil etkiliyor su kilo insani. Verdikce mutluluk geliyor. Off yaa niye yapmisim bunu kendime niye yetip yeyip de kendimi mutsuz etmisim mutlu olmak varken. Bugun oncesi video ve resim cektim😀 kizlarimla youtube kanalimiz var. insallah sonrasini da oraya atarim 😀

Izlerken dondum masallah cok güzelsiniz 🧿🧿❤❤
Kanali takibe alayim video gelince izlerim 🤗🤗

yaaaaaa ne kadar tatlı kızın
maaşallah nazaar değmesin bi tanem
kaç aylık minnoş?

Çok tatlısınız. Maşallah size.😘🧿♥️

Hoşbulduk Elifciiiiiik 😍😍😍:KK60:
yaa kim gelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
Hele bakın kim gelmiiş :KK45: naber minnoş:KK68::KK68:
Sen nerelerdesin hiç gözükmüyorsun artık iyisin demiii :KK200:
İyiyim ablacıııım merhabaa :KK68::KK200::KK200:
Biraz uzak kalayım dedim yakınlaşınca fazla samimi oluyorum kk ile 🤣 şaka bi yana çok az giriyorum ,bugünlerde sık girmeye başladım, gerçekten yazmaya bi başlayınca kendimi buralardan alamıyorum abla o yüzden direniyorum :ıslık: sen nasılsın torun kuşun nasıl 🥰

olsun kuzum sukur buldun ya
Yılan hikayesine döndü canım bizim iş depo onuda iptal etti 🤣 aradım hastaneyi asistana biraz sert çıkmıştım sonunda doktora ulasabildim o bi kaç eczane aradı buldu gittim diğer eczaneden e - reçete aldım , sonra ilacı buldugum eczaneye bir güzel misliyle ücret ödeyerek temin edebildim az daha huni takacaktim😅 sonrada apar topar okula yetişme telaşına düştüm cocuklarin pilav günü vardı bugün anca eve girdim totom yer gördü 😅

Bu siz misiniz bende abone olayım ❤️❤️🤗

X