Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkese selamlaaaarrr 🤗🤗🤗 okul bitti dönüş yolundayim.
Bugün 3.doz aşım var ona gideceğim okuldan inince. Bir hatirlatma olsun dedim ,okulda pozitif öğrenci çıktı bugün 😑
Canim karar senin tabiki ama. Pozitif ogrenci ciktiysa acaba birkac gun bekleyip eger sende bir korona belirtisi yoksa oyle mi olsan ki asini. Tabii sen kendin icin en iyisini bilirsjn nacizane sana zarar gelmesin diye fikrimi soylemek istedim. Biliyirsun azicik hastayken bile asi olunursa cok buyuk zararlari var.

Canim karar senin tabiki ama. Pozitif ogrenci ciktiysa acaba birkac gun bekleyip eger sende bir korona belirtisi yoksa oyle mi olsan ki asini. Tabii sen kendin icin en iyisini bilirsjn nacizane sana zarar gelmesin diye fikrimi soylemek istedim. Biliyirsun azicik hastayken bile asi olunursa cok buyuk zararlari var.
Hmm hiç öyle düşünmemiştim kuzum ya öğrenci benim öğrencim değil aslında başka sınıftan . Cuma günü hasta olmuş bu hafta gelmemiş. O yüzden olayım demiştim

Olabilir abla valla her günüm aynı geçiyor bunaliyorum bazen

Kilonu koruyor musun
Nereye sürüklenelim :-)

Teşekkür ederim ablacim ♥️♥️
Ayyy evet 52 yim hala, dün tartildim 🥰 Aslında gece çikolatam cipsim çekirdeğim de var🙈 Tabi dün itibariyle bıraktım artık, böyle gitmez çünkü 🤣😂🤣 yaşadık biliyoruz 🤫

@SanSebastianCheesecake canim kitap kurdum. En az 3-4 aydir ekime 1 kitap alip okumadim. Bana iki veya uc tane sin zamanlarda okuyup cok begendigin akici kitap ismi verir misin? Sayende yeniden severek okumaya baslayayim 🙏 en cok begendiklerini istiyorum ama 😉
Ben de atlayayım buraya. Hangi türleri seviyorsun canım

24-30 Aralik Menü Bildirimleri

MasterFit 15.EtapCumaCumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Persembe
Kırmızı Takım
1@ElhanKırmızı Kaptan69.1✅✅✅✅
2@KorkuluanneKırmızı66.0✅✅✅✅
3@CordeliaKırmızı62.0✅✅✅✅
4@Tutku44Kırmızı80.2✅✅✅✅
5@MigimKırmızı71.6✅✅✅✅
6@EppekArasiKırmızı75.1✅✅✅✅
7 A Ankee Kırmızı58.3✅✅✅✅
Mavi Takım