Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok fazla karbon tuketiyorum farkındayım abla da kendime engel olamiyorum 😔😔
Tek tesellim kilo almiyorum 2 yildir ayni kilodayim 55-58 arasi degisiyor
sıkılıyoruz galiba elifim her gün aynı gibi geçiyor yenilik istiyoruz o da yok olmuyor karbonhidratın geçici rahatlamasına kendimizi bırakıyoruz galiba :KK43:

Cordelia Cordelia canımsın merak etmen bile gönlüme bahar rüzgarı estirdi :KK74:
gülüm bu ara kitaplara sardım gülüm ev iş aş dışın da oturup pdf kitaplara bakıyorum , gerçi akşamları iki de bir baba oğuldan biri tepeme gelip konsatrasyonumu bozsa da ilk sıra bitirmem gerekenlerden 1 kitap kaldı

Cordelia Cordelia canımsın merak etmen bile gönlüme bahar rüzgarı estirdi :KK74:
gülüm bu ara kitaplara sardım gülüm ev iş aş dışın da oturup pdf kitaplara bakıyorum , gerçi akşamları iki de bir baba oğuldan biri tepeme gelip konsatrasyonumu bozsa da ilk sıra bitirmem gerekenlerden 1 kitap kaldı
Harikasın sen canım. 😘

sıkılıyoruz galiba elifim her gün aynı gibi geçiyor yenilik istiyoruz o da yok olmuyor karbonhidratın geçici rahatlamasına kendimizi bırakıyoruz galiba :KK43:
Olabilir abla valla her günüm aynı geçiyor bunaliyorum bazen
Heyecanla bekliyorum 🥰 beni de sürükle 🤣😂🤣
Kilonu koruyor musun
Nereye sürüklenelim :-)
İlerki yıllarda mutlaka alınıyor birde yaş alıyoruz çünkü.
Sen başarırsın merak etme :KK200:
Teşekkür ederim ablacim ♥️♥️

Pdf kitaplari nerden bulabilirim abla
En azindan bos vakitlerimde kitap okumaya baslayayim 🤗

Olabilir abla valla her günüm aynı geçiyor bunaliyorum bazen

Kilonu koruyor musun
Nereye sürüklenelim :-)

Teşekkür ederim ablacim ♥️♥️
ben de dahil çoğumuz aynı durum da hele de evdeysek işe v.s. gidilmiyorsa sürekli evde topla yıka pişir taşır dert dinle alttan al v.s. ile geçiyor , ben bu dünya da neyi başarmalıyım ne için geldim sorgusunu sık sık kendimize sorar oluyoruz
yani darlandıkkk vallaha:KK70:

Pdf kitaplari nerden bulabilirim abla
En azindan bos vakitlerimde kitap okumaya baslayayim 🤗
ben facebook dan pdf kitap guruplarının dosyalar bölümüne girip tüm listeleri kurcalıyorum gülüm , face den pdf kitap diye arat bir sürü seçenek çıkar hangi tarz istersen bulursun ben genelde kuantum, parapsikoloji ,metafizik ile ilgili kitaplara bakıyorum

ben facebook dan pdf kitap guruplarının dosyalar bölümüne girip tüm listeleri kurcalıyorum gülüm , face den pdf kitap diye arat bir sürü seçenek çıkar hangi tarz istersen bulursun ben genelde kuantum, parapsikoloji ,metafizik ile ilgili kitaplara bakıyorum
Facebook kullanmiyorum abla da bir bakayim

X