Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bu hayali cınım bişi olmaz 0 kalori 😂 ayy Oktay Usta program yaparken her tarife 0 kalori derdi aklıma geldi şimdi :KK70: kilo aldırmazzz aslaaa deyip yağları dökerdi cızır cızırrrr :KK70:
Dimi ama hayalde kuramiyacaksak ne anlamı var ,ölelim gitsin o zaman ...hadi herkez yaSsin şuan canınin istediğini 😅

Fındıklı mi 🤣 türk kahvesi candır kızzzz bir yapan olsada içsek 🤤
Fındıklı ile Gold kahveyi karıştırdım çok şekerli geliyor bana bugün 3 kupa türk kahvesi içtim değişiklik olsun dedim.dur bekle sana hemen yapıp geliyorum:eğlence:

Fındıklı ile Gold kahveyi karıştırdım çok şekerli geliyor bana bugün 3 kupa türk kahvesi içtim değişiklik olsun dedim.dur bekle sana hemen yapıp geliyorum:eğlence:
Çok içmişsin ben Tiryaki oldugum halde o kadar içemiyorum ..
Buyuk fincan olsun kuzu
öksüz doyuran dan 🤣 bugün kendime hiç bakamadım misafirden.. eline sağlık şimdiden 😘😘

bugün kaçta yatıyoruz:-)
Şu uyku düzenini bir oturtamiyorum yaa.en geç 12 de yatağa yaticam diyorum iyi güzel yatıyorum sonra tavan bana ben tavana bakıyorum kitap okuyorum uykum gelsin diye bu sefer de acaba ne olacak diyorum o da bir işe yaramıyor.gecen hafta YouTube dan yağmur sesini açtım çok severim o sesi.biraz rahatlattı ama tık yok:kızgın::kızgın:

Çok içmişsin ben Tiryaki oldugum halde o kadar içemiyorum ..
Buyuk fincan olsun kuzu
öksüz doyuran dan 🤣 bugün kendime hiç bakamadım misafirden.. eline sağlık şimdiden 😘😘
Çay ve kahveye sınır koysam iyi olur valla afiyet olsun 😘

Teşekkür ederim bitanem:oops:
pastelfit pastelfit ' le inatlaşma uğruna hepsi. :confused:
Hayatta beceremem kaptanlığı ama kırmızı kaptanlık da ayrı bir havaliymiş canım :süslü::süslü:
Valla ilk gün ağlıycaktım nerdeyse, nası yapıcam diye. Sonra senden kaçış olmayınca :eğlence:
Haklisin canim
😀 havalar isininca(mayis ayi gibi) buyuk kizim diyor anne ne guzel cok giyinmemize gerek yok diye 😀
Bi de onlar yıka yıka bitmez, kalın kalın bir sürü

Sizde ne masum çıktınız yaf :kahve: çeke çeke sağlıklı kahvaltımı çekti canın 😏
tabi ya ne sandın 😏

Şu uyku düzenini bir oturtamiyorum yaa.en geç 12 de yatağa yaticam diyorum iyi güzel yatıyorum sonra tavan bana ben tavana bakıyorum kitap okuyorum uykum gelsin diye bu sefer de acaba ne olacak diyorum o da bir işe yaramıyor.gecen hafta YouTube dan yağmur sesini açtım çok severim o sesi.biraz rahatlattı ama tık yok:kızgın::kızgın:
tavana kızgın yüz mü çizsen :p
cnm dediğin gibi kafein de kaçırıyo olabilir en son kaçta içtiysen , sıkıcı bi kitap okuyabilirsin ,bi de kafayı boşaltmak gerekiyor ben de yastığa koyunca bin türlü fikir geliyor planlar vs sonra diyorum aman yarın düşünürüm uyuyorum sonra :KK70:

tabi ya ne sandın 😏

tavana kızgın yüz mü çizsen :p
cnm dediğin gibi kafein de kaçırıyo olabilir en son kaçta içtiysen , sıkıcı bi kitap okuyabilirsin ,bi de kafayı boşaltmak gerekiyor ben de yastığa koyunca bin türlü fikir geliyor planlar vs sonra diyorum aman yarın düşünürüm uyuyorum sonra :KK70:
İnanmış gibi yapıyorum 😉😉🤣🤣

X