Popüler Konu LenaG ile MasterFit

elimden geleni yapıyorum yapacagim
Kolay gelsin canım
Ben gidip bir 20000 adım atayım
Alıştı ayaklarım yerinde duramıyor
At hayatım

Bugün bu videoyu seçtim.

Çok yorucu siz yapmayın.

Haydiii kırmızı takım spora başlıyoruz.
Görmedim canım
Teşekkür ederim canım

Haklisin kaptancim. Cok guzel listelerle geliyirum . Unu ve sekeri cikartiyirum hayatimdab. Bende zaten tip 2 diyabet var, seker bas agrisi yaoiyordu heo. Un desen unun hicbir turu yaramiyor bana, bildigin sisiriyor zaten test yaptirmistim unun her cesidine karai intoleransim var yulafa bile. Ama yine de yiyirdum. Cildim cok kotu olmaya baskadi insallah boyle beslenmeyle cilt guzelligime de kavusacagim. Bosuna dememisler en guzel beslenme sekli, kendini iyi hissettigin beskenme seklidir

Peki elektirik tüketimi nasıl kendini hissetiriyor mu yoksa farkedilmeyecek kadar az mı
yok canım elektrik tüketimi sorun olmadı hiç. fark yok. zaten büyük firmalar ürünlerinde bunu da düşünüp tasarlıyorlar. tavsiye ederim.

60kiloyum canımcım nasıl oldun moralsizdin biraz
saol tatlım köpekleri görmeyince ve seslerini duymayınca iyi oluyorum dün dışarı çıktık. ortada yoktular çok şükür. eve dönerken de yoktular moralim biraz daha iyiydi. azcık dolaşmak da iyi geldi. bugün biraz keyfimce evde takılacağım. düşünmemeye ve hatta pozitif düşünmeye çalışıyorum. daha iyi olurum inşallah.
sen nasılsın? ağrıların nasıl oldu, test sonucunu yazdın mı görmedim ben?

Daha iyi olmana sevindim, umarım köpekler için bir çözüm bulunur. Benim küçüklüğümden kalan korkum var seni çok iyi anlıyorum. Ohhh bol bol keyif yap kuzucum.

Benim testim negatif çıktı canım ağrılarım bugün daha az ama yarın için rapor almaya çalışacağım yine de. Okula gidecek kadar iyi hissetmiyorum

Kaptanım bana etiketlerin gelmiyor gelmemesi sorun degil de diger kizlar görmüyor olabilir mi
Etiketi gelmeyen varsa soylesin kizlar
Etiket bildirimi gelmiyor bana da

O iş sende tatlım
Kırmızı başlıklı kızlarım oturmuyor inşallah
Su için su bol bol hem de
Cekirgelere aman yok
Yarinki etabı atlattık mi kolaylasacak yolumuz hadi cengaverler tüm yağ hücrelerine ölüüüüüümmmm
Hadi göreyim duble bardaklari
Ohhh yarasın ortam alev aleeev

Yaradana gurbannn

Kırmızı başlıklı çok iyi değil mi yaaa
Sen de tescilli kurt
Tamamdıır 2 mil leslie yapayım da geleyimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…