Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bunu tekrar alıntılamışım 😄dikkate alma canım🤦‍♀️

Aman diim canım sen su iç, maceraya gerek yok:eğlence:

Herşeyi biliyor anam

Hem de herşeyi

Mekik zor yaaa, benim boynum kötü oluyo:KK51:
Ben de bugün başladım. 14+14+14+8 şeklinde yaptım. Üst üste yaptım zorlandım . Bakalım yarın nasil ağrı olacak. 😂

Kıız mesaj yazdım ya :eek: tabi ki de özlediiik dünkü gibi karşı takımla atışmanı da 😍
Yine eşinle tartışmamaya çalışıyorsun sabır çekip boks yapıyorsun kum torbasına diye düşünmüştüm :KK45:
Seni bekliyorduk cınımmmmm :KK73:
Muhteşem. 😂♥️😘

Eşimle barıştık. Yemeğe davet etti akşam. 🧚‍♀️

Karşı takım Şirin çekirgeler nerdesiniz?
Muhteşem bir detoks buldum. Şimdi
3 öğün 2 şer bardak turşu suyu içiyorsunuz yarın. Sürekli tuvalete çıkarıyor.
P.tesi 1,5 kilo eksi garanti. Evde yoksa hazir turşu suları olur. P.tesi bana teşekkür edeceksiniz. Canimsiniz. Spor yapmayın. Kaslarınız şişer. Bol bol dinlenin yarın. pastelfit pastelfit tamam mı maviş kaptanım. 😘😘😘

Muhteşem. 😂♥️😘

P.tesi 1,5 kilo eksi garanti. Evde yoksa hazir turşu suları olur. P.tesi bana teşekkür edeceksiniz. Canimsiniz. Spor yapmayın. Kaslarınız şişer. Bol bol dinlenin yarın. pastelfit pastelfit tamam mı maviş kaptanım. 😘😘😘
Canım sen uygula bunları biz ekstra sadece sıçrıyoruz :halay:

Muhteşem. 😂♥️😘

Huzurunuz daim olsun bitanem ❤️
Harika bir detoks. Koronasavar mübarek...:KK9::KK9::KK9:

💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Mavi takım hareketli misiniz? Kırmızı takım buralardan hiç gitmiyor demek ki spor yapmıyorlar bütün gün yan gelip yatıyolar. Siz telefon başında çok kalmamakla en doğrusunu yapıyorsunuz.
Eğer kaçamağınız varsa günü bir an önce kapatıp su ve yeşil çaya yönelin. Spor ve adımı lütfen tamamlayın.
Menü ve spor yazarken beni, @Zipzip- ve Cordelia Cordelia yı etiketlemeyi unutmayın.

Sağlıklı beslenme ve spor ile hayalimizdeki vücuda kavuşabiliriz. Ruslar bile spor yapıyosa bi bildikleri var demek ki😁😁😁👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
Watch this reel by krisfit_blog on Instagram
@Kahve __Kokusu
@aypare ackerman
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
K KarlarKralicesi
@dolunaydagel
@masal_19
@Zipzip-
Bayiliyirum senin su yorumlarina ve video linklerine 😀😀

Öncelikle kaptanimda ve yakın.arkadaslarimda özür diliyorum ama kızların ikiside hasta oldu bugün o yüzden sayfaya da giremedim
Sabah 10.30 1 krep ile peynir zeytin bi tatlı kaşığı vişne reçeli
14.2 mandalina
18.bir tabak kıymalı patates
2 lt su 4569 adim kızları uyutup yürüyüş yapacaktım ama malesef tam dalamıyor küçük sürekli yarı uyanık pastelfit pastelfit Z zipzip

Ahanda bebiş.

Eklentiler

• 20211225_230707.jpg
    20211225_230707.jpg
    124,6 KB · Görüntüleme: 31
Öncelikle kaptanimda ve yakın.arkadaslarimda özür diliyorum ama kızların ikiside hasta oldu bugün o yüzden sayfaya da giremedim
Sabah 10.30 1 krep ile peynir zeytin bi tatlı kaşığı vişne reçeli
14.2 mandalina
18.bir tabak kıymalı patates
2 lt su 4569 adim kızları uyutup yürüyüş yapacaktım ama malesef tam dalamıyor küçük sürekli yarı uyanık pastelfit pastelfit Z zipzip
Canim geçmiş olsun. ♥️😔
Afiyet olsun ♥️
Adım resmi atabilir misin?

X