Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay oğlan hakli ablacim. Psikoloğumda bana verdi ayarı sen insanlarin çöp kovası degilsin sana gelip içini boşaltmarına izin vermiceksin diye
biliyordum ama kıyamıyordum ki işte te ki beni suçlamalara başlayana kadar , sonrada zaten tayin isteyip ya da emeklilik isteyip gidecez diye idare ettim
psikoloğun çok güzel demiş karşılıklı değil tek taraflı ve sürekli sen istemediğin de bile birileri içini boşaltıp gidiyorsa o zaman çöp kovası oluyoruz:)

Hoşbuldum çok hoşbuldum sahiden takimin enerjisine bayildim 😍💐
hoş geldiiinn sefalar getirdin gülüm:KK50:
az önce 45 sayfa geçmişi hızlıca geçerken gördüm alıntı yapmamışım hoş geldin diye kusura bakma :KK15:
ben ekim yaklaşık 1 yıldır uğramıyordum kk ye , cuma geldim guruba daha önceden tanıdığım canlarım burada olunca kendimi yamadım buraya zipzip de diğer fıstıklar da sağ olsun hemen kabul ettiler beni :rolleyes:
41 yaşındayım 20 yaşın da bir oğlum var aslen malatyalıyım , 9 sene eskişehir macerasından sonra konya ya yeni taşındım , doğuştan şişman yaşamı boyu hep kilolu , obezliği bile aşıp geri şişman boyutuna inmiş troid bezsiz , diyet yapmayan , düşüncenin gücüne inanan kendi halin de bir ekimim işte :KK70:

Takimimiz diye demiyorum herkes mükemmeldir :KK68:
Ben hariç:KK45:cokta sevmezler beni:KK53::KK70::KK70::KK70:

Takimda kalmadi neyse
sen at at kendine, bak şunun şurasın da 3-4 gündür buradayım daha ilk yazdığın da senin nasıl biri olduğunu hissettim o yüzden yemezlerrrrr bebişimmm :KK68:

hoş geldiiinn sefalar getirdin gülüm:KK50:
az önce 45 sayfa geçmişi hızlıca geçerken gördüm alıntı yapmamışım hoş geldin diye kusura bakma :KK15:
ben ekim yaklaşık 1 yıldır uğramıyordum kk ye , cuma geldim guruba daha önceden tanıdığım canlarım burada olunca kendimi yamadım buraya zipzip de diğer fıstıklar da sağ olsun hemen kabul ettiler beni :rolleyes:
41 yaşındayım 20 yaşın da bir oğlum var aslen malatyalıyım , 9 sene eskişehir macerasından sonra konya ya yeni taşındım , doğuştan şişman yaşamı boyu hep kilolu , obezliği bile aşıp geri şişman boyutuna inmiş troid bezsiz , diyet yapmayan , düşüncenin gücüne inanan kendi halin de bir ekimim işte :KK70:
Memnun oldum 😍

Takimimiz diye demiyorum herkes mükemmeldir :KK68:
Ben hariç:KK45:cokta sevmezler beni:KK53::KK70::KK70::KK70:

Takimda kalmadi neyse
Valla tembeller, zora gelmeyenler, döner olacağım ama dönmek istemiyorum diyenler sevmeyebilir. Bilemem ama sen olmasan burası sohbet odası olur ki amaç sohbet değil zayıflamak. Tatlı sohbetler ekstramiz. ♥️ Biz hala takımız. Kaptanlarimizla formda kalmaya devam.

Biliyorsunuz takim yok artik kilo vermek isteyen ve kilo korumak isteyenler olacaktır
Böyle birsey dusunuyorum ,önerisi olan var mi
Akil akıldan üstündür akliniza gelirse soyleyin düşünelim birlikte

⭐⭐yildizlar takimi

Yildizlar takimindan mezun olanlar icin karne hazırlanacaktır gibi...

🔹🔹️free liste
Kaptanım masterchef gibi yapsak nasıl olur mavi takım kırmızı takım gibi haftanın en çok yüzdesini alan mavi takımın kaptanı olur kendi ekibini oluşturur ve kendine bir rakip kaptan seçer her hafta bu şekilde yarisiriz 👀(sacmami oldu bilemiyorum ama biraz yarışma hırsı katar gibi geldi bana

Kaptanım masterchef gibi yapsak nasıl olur mavi takım kırmızı takım gibi haftanın en çok yüzdesini alan mavi takımın kaptanı olur kendi ekibini oluşturur ve kendine bir rakip kaptan seçer her hafta bu şekilde yarisiriz 👀(sacmami oldu bilemiyorum ama biraz yarışma hırsı katar gibi geldi bana
Hiç saçma olmadı. ♥️🤩💋

X