Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sagolun ♥️♥️♥️
Ya hafif burun akintisi tek tük öksürük vardi. Herhalde sabaha karsi ateslenmis uyanip ağladı soylendi sonra uyudu. Ben atesi olacagini hic dusunmedim. Aslinda bacağına falan dokundum ama anlamamisim. Sabah kalkinca baya oksuruk burun akintisi artmış, ateşte var işte 😔
Canım geçmiş olsun. Bu havalar çok fena çok😖

Ben susmayı tercih ettim. Öyle doluyum ki. Konuşsam sanki daha çok takacağım. Halının altına süpürüyorum.
Neyse biz diyetimize bakalım. Hayatımı bir şeyler için üzülerek geçirmek istemiyorum. Ben ne yaparsam yapayım olan oluyor.
O yüzden mutlu olmayi seçiyorum.
Bugünü güzel ve enerjik geçirmek için her şeyi yapacağım. ♥️💙♥️💙♥️💙💐💐💐💐💐💐
Oyieyse azcik dansla başlayalim. :KK76::KK76::KK76:
Cordelia bı aralar neden durgun diyordum anladım şimdi
Boşver takma kafana
Mutlu olmayı düşünürsen hep mutlu olursun 😍🤗

Sagolun ♥️♥️♥️
Ya hafif burun akintisi tek tük öksürük vardi. Herhalde sabaha karsi ateslenmis uyanip ağladı soylendi sonra uyudu. Ben atesi olacagini hic dusunmedim. Aslinda bacağına falan dokundum ama anlamamisim. Sabah kalkinca baya oksuruk burun akintisi artmış, ateşte var işte 😔
Çok geçmiş olsun havalar çok soğuk
Bizde ev ahalısı herkes hasta :KK43:
Kaynanam sinuzit olmuş görümcede okula gidiyor kızım bi hafta da inmedi aşagıya
Dedim bi hafta izin alayım cocuga bakayım dedim
İzine çıktım evdeyim yeniyıla yepyeni bir 70 ile girerim inşallah 🙏

Günaydın, güne büyük kizin ateslenmesiyle başladık 😑
Geçmiş olsun kuzucuga... Üzüldüm canım. Hayatın dertleri hiç bitmiyor. Ama yavrularımız hastalanmasin :dua:
Benim küçük oğlan da hasta yatıyor. Dün aradı anne burnumun içi yanıyor napiim diyor. :KK61:Oglum şu var mı evde yok anne.. şu var mı diyorum o ne ki diyor :KK57: küçük dedigim oğlan 23 yaşında bu arada doktora git len dedim ben napiym burada ...Ana olmak çok zor...:KK14: Allah evlatlarımıza sağlık versin. Busracim düşer inşallah ateşi . Sen yanındasin en azından buna şükür. :KK51:

Geçmiş olsun kuzucuga... Üzüldüm canım. Hayatın dertleri hiç bitmiyor. Ama yavrularımız hastalanmasin :dua:
Benim küçük oğlan da hasta yatıyor. Dün aradı anne burnumun içi yanıyor napiim diyor. :KK61:Oglum şu var mı evde yok anne şu var mı diyorum o ne ki diyor :KK57: küçük dedigim oğlan 23 yaşında bu arada doktora git len dedim ben napiym burada ...Ana olmak çok zor...:KK14: Allah evlatlarımıza sağlık versin. Busracim düşer inşallah ateşi . Sen yanındasin en azından buna şükür. :KK51:
Oğlanların ikisi de almanyada demi ?
Geliyor mu yanınızda 🤗

Benim küçük oğlan da hasta yatıyor. Dün aradı anne burnumun içi yanıyor napiim diyor. :KK61:Oglum şu var mı evde yok anne şu var mı diyorum o ne ki diyor :KK57: küçük dedigim oğlan 23 yaşında bu arada doktora git len dedim ben napiym burada ...Ana olmak çok zor...:KK14: Allah evlatlarımıza sağlık versin. Busracim düşer inşallah ateşi . Sen yanındasin en azından buna şükür. :KK51:
Gecmis olsun ablacim ogluna :KK43:

Günaydın, güne büyük kizin ateslenmesiyle başladık 😑
Geçmiş olsun cnm 😔
Benim küçük oğlan da hasta yatıyor. Dün aradı anne burnumun içi yanıyor napiim diyor. :KK61:Oglum şu var mı evde yok anne.. şu var mı diyorum o ne ki diyor :KK57: küçük dedigim oğlan 23 yaşında bu arada doktora git len dedim ben napiym burada ...Ana olmak çok zor...:KK14: Allah evlatlarımıza sağlık versin. Busracim düşer inşallah ateşi . Sen yanındasin en azından buna şükür. :KK51:
Oğluna geçmiş olsun canım
Viyanada okuyorlarmi

Günaydın herkese...❤❤❤❤
Bugün benim mezuniyetimin 1. Yıldönümü 😄😄😄🤭🤭🤭🥰😂😂😂🤗🤗🤗 20211225_112356.jpg 20211225_111901.jpg

X