Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy kıyamam hem aç kalacaklar bir de üzerine ağlayacaklar :confused:hele bir de mağlup olma üzüntüsü vah vahhh:bicak:
" Çekirgelerin Hüznü" sinemalarda :KK73::KK73::KK73:
:KK70: sen cok yasa emi
Allah Allah Allah bu nasıl sevmek :halay::halay::halay::halay:
Seviyoruuuum seni :KK200::KK200: ekmeği tuza banıp banıp yer gibiii:KK75::KK75::KK75::KK75:
Tuza banma abla odem yapar . Marula sarda ye :KK70:
Günaydın, güne büyük kizin ateslenmesiyle başladık 😑
Gecmis olsun canim
Dunku menum(24.12)
09:00- 2 yumurtadan yulafli omlet, 1 taze biber, 10 kucuk zeytin
Ara: 1 fincan sutlu kahve
14:00- 150gr tavuk firinda, 3 yk pirinc haslana, 4 yk kirmizi pancar salatasi.
Ara: 1 dilim kek, 1 bardak sut
17:00- 1 kase peynirli salata, 1 krep

Su:3 lt
Spor: 6 dk alt karin hareketi
Dun gece bur turku gitmedi. Simdj gonderiyorum

Zipzip- Zipzip- pastelfit pastelfit
Afiyet olsun rakibem
Tmm canim, sagol 😉 o zaman bugun oturmak yokk 🚶‍♀️🚶‍♀️
:KK49::KK49:
🍄🍀🌱🍄🌸🌿🍃🍄☘️🍀💫🌸💚⚡💗💕🌟🍄🍁🌳🍁🌾🍀🌾☘️🌳🍄🍀🌳☘️🌾
günaydınn herkeseee🍄🌾🌟🌸💕☘️💗🌸🌿🍃🌸🌱☘️🍄🍄🌳🌟🌾💕🌾💗🌸🍃🍃🌸🍃🌿💚🌿⚡🍂💚💗☘️🌟🍄☘️🍃☘️💫🌿💚🌱🌾🍄☘️🍄💕💗🌾💕☘️🍃💚🍃💚🌱🌱🌾
Gunaydin canim
Gunaydinnnnnn 💕💕💕💕💕💕💕💕

Mutlu huzurlu bi hafta sonu olsun inşallah
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Gunaydin abla
Günaydın herkese...❤❤❤❤
Bugün benim mezuniyetimin 1. Yıldönümü 😄😄😄🤭🤭🤭🥰😂😂😂🤗🤗🤗sEki Görüntüle 2976067
Oo supersin canim koruyabilmek cok onemli
Gün ayali çok oldu canım benim kız feci usutmus dershaneye gitmesi lazım hastaneler doluymuş.gel serum taktiralim diyorum onu da istemiyor.sastim kaldım 🥴
Cok gecmis olsu

Menu

Sabah
2 wasa
1 dlm hellim
1 dlm b. Peynir
3 zeytin
1 domates

Ogle
5yk yesil mercimek yemegi
1 buyuk kase salata

Ara
2 kare bitter
10 badem
Kahve 2 parmak sutle

Aksam(16:45)
2 incecik hamur tavuklu pizza
1 cay bardagi ayran

Su: 1.5 lt adimlar suan 4273 Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan @Cordelia
Tam akşam öğününe aman diyim dikkat diyecektim ki saatini fark ettim. Çok şükür. İncecik hamur da olsa pizzadan korkuyorum tatlım. Benim bu kilolar lavaş dürüm, pizza gibi şeylerden birikti. Okuldan yorgun geldigimde eğer yemek yoksa eşim uğraşma bir şeyler söyleyelim dedi...o an kolayına geliyor tabi...
Neyse afiyet olsun canım ❤️ Menün güzel...bugün kahvenin yanına bir kare bitter koymani rica etsem olur mu :KK60:

Tam akşam öğününe aman diyim dikkat diyecektim ki saatini fark ettim. Çok şükür. İncecik hamur da olsa pizzadan korkuyorum tatlım. Benim bu kilolar lavaş dürüm, pizza gibi şeylerden birikti. Okuldan yorgun geldigimde eğer yemek yoksa eşim uğraşma bir şeyler söyleyelim dedi...o an kolayına geliyor tabi...
Neyse afiyet olsun canım ❤️ Menün güzel...bugün kahvenin yanına bir kare bitter koymani rica etsem olur mu :KK60:
Cuma oglumun tatil kafasi basliyor mutlaka bir keyif gunu haline gelsin istedigi icin pizza ile atlattik . (Korkma abla - deyim ) 1 karede anlastik :rapci:

Cuma oglumun tatil kafasi basliyor mutlaka bir keyif gunu haline gelsin istedigi icin pizza ile atlattik . (Korkma abla - deyim ) 1 karede anlastik :rapci:
Çocuklar haklı afiyetle yesinler. :KK68:
Alternatif değişik diyet pizza tarifleri var canım biliyorsundur gerçi :KK19:Çikolat için teşekkür ederim bebeğim:KK60:

💙💙💙💙💙
Sevgili mavi takım üyeleri hala ses vermeyenler var hadi silkelenin. Önce dünün menülerimi tamamlayalım.
Haftasonu rehavetine kapılmayın, en tehlikeli tartı Pazartesi tartısıdır. Bakın bu duruma yiyip yatarak geldik ve memnun değiliz. Dengeli beslenip bol bol hareket edelim. Karbonhidrat ve şeker miskinlik, miskinlikte yine miskinlik getirir.
Enerjik bir gün elimizde. Ben şimdi biraz adım atıp ısınarak pilatese başlıyorum. Kalan adımlarımı akşam tamamlarım diye düşünüyorum.
36-38 beden hareketine var mısınız elleri
Merhaba kızım hastaydı o yüzden giremedim hiç hemen yazıyorum günün menüsünü

X