Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin canım 4 kilonun lafını mi yapıyorsun sen, inşallah hedefine ulaşırsın canım senin için çok zor olacak ama

İşin şakası tabi hedefine en yakın zamanda ulaşmanı dilerim
Kendi kendime vereyim dedim. Hergün arttı kilom. Tek başıma yapamıyorum yaa

Canım %99 insilün direncinden kaynakli. Çünkü 2.5 olmasi gerekirken 12 çıkmış tahlilde. Insilün direncini kıracak küre başladım bugünden itibaren
İnşallah işe yarar canım
Bir daha bak kalk göbek at
Bir daha bakarsam ağıt yakarım
Teşekkür ederim kızlar 56ya kadar düşmüştüm bir ara ama şimdi 58 59a insem yeter bana
İnşallah istediğin kiloya ulaşırsın canım
Her şeyi zayıflamak için kullanırız
Zayıflamak bizim işimiz hobi gibi oldu artik
Ay Allah seni ben onun için mi dedim
Ya ne için dedin

Günaydın kızlar mutlu sabahlar kilo bildirimim 90kg.

Bir türlu 89 u göremedim
@Zipzip- @TekrarDene
İnsulin direncini kirmak icin sık ara öğün, karbonu kesmen lazim. Birden hepsini kesemezsin ama pirinç makarnayi kesin kes. Birde kabuk tarçın kesinlikle tavsiye ediyorum. Bitki caylarina detoks suyuna koy. Rezene iciyorsan ona ekle mesela emzirdigin icin diyorum. Hatta ben tarcinli nescafe bile iciyorum. Bende cok zor kirdim insulin direncini

İnşallah işe yarar canım

Bir daha bakarsam ağıt yakarım

İnşallah istediğin kiloya ulaşırsın canım

Zayıflamak bizim işimiz hobi gibi oldu artik

Ya ne için dedin
Yani ortadan kaldıramaz gördük seni burada kenarda köşede sıkıştıramaz ama suikast için kiralık katil tutabilir sniper

Ben cok yuksek kilodan geldigim icin herşey çuval gibi canim. Zaten dar giyinmeyi sevmiyorum yine cok dar şeyler almam. Ama bir şekilde kg korumayi ogrenicez

Ben cok yuksek kilodan geldigim icin herşey çuval gibi canim. Zaten dar giyinmeyi sevmiyorum yine cok dar şeyler almam. Ama bir şekilde kg korumayi ogrenicez
Benimde başlangıcım 96 canım. 66lara kadar düştüm. İki senedir 70lerde git gel yapıyorum 80i geçmeden yeniden başlıyorum.

Ya ben bunu nasil gormem bu neee naptin sen supersin canim seni ayakta alkisliyorum ama rica ediyorum cumaya kadar ustune cikacak hicbirsey yapma eksi olabilirsin
Supersin iyiki sari takimdasin
Cuma 100.7 idi sanirim
Bugün 99.8
900 gr vermisim. 2li rakamlara gecis yapmisim. Bir daha görmemek üzere elveda 3lü rakamlaaaaar
@Zipzip-
Cok guzel tebrik ederim canim
Durumlar nasil canim eksidemisin

Hosgeldin canim

Baslangicin hayirli olsun hosgeldin canim
Bilmem ipucu yok

Ya ben bunu nasil gormem bu neee naptin sen supersin canim seni ayakta alkisliyorum ama rica ediyorum cumaya kadar ustune cikacak hicbirsey yapma eksi olabilirsin

Supersin iyiki sari takimdasin

Cok guzel tebrik ederim canim

Bilmem ipucu yok
İyiki takımlarda değilim yoksa 2 takımda birbirine girecekmis herkes bana iyiki diyor bugün

Aksamdan kabuk tarcın ve karanfil ve limon koydum canim onu iciyorum. Kahveyede eklerim güzel fikir severim tarçını

Bende o ise. Yaramadı ya uzun süre tek bir kiyafetim oluyordu yıkayıp yıkayıp sürekli onu giyordum

Sen benden umudu kesmissin ondan gormemissindir sıkı sıkı tut Dilek suikast uyguluyor bana gumleyecegim yok canım son 3 gün bir listem var onu yapicam 83 ve 84 teğet geçmek hedefim
Fazla ortalarda gözükme bu hafta takım değişikliği yaparsın bak
ben kaçtım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…