Popüler Konu LenaG ile MasterFit

2 çocuk annesi çalışan bi kadınım. 1.57 boy. 54.6kilom var. 50 kiloya inmek istiyorum. Kuralları okudum. Tek başıma zayıflayamıyorum. Birlikte umarım en kısa sürede zayıflarım.
Hoşgeldin canım 4 kilonun lafını mi yapıyorsun sen, inşallah hedefine ulaşırsın canım senin için çok zor olacak ama

İşin şakası tabi hedefine en yakın zamanda ulaşmanı dilerim

Canım %99 insilün direncinden kaynakli. Çünkü 2.5 olmasi gerekirken 12 çıkmış tahlilde. Insilün direncini kıracak küre başladım bugünden itibaren
Canım geçmiş olsun yürüyüşte öneriyorlar beslenme harici.
Immm şeyyy yok yok kaptancığım gıcık olmuyoruz kilolarınızı kınıyoruz sadece
Aaaa madam duymamış olayim şimdi sen kaptana cikoya bana tospike gıcık mi oluyorsun
Ah keşke tığ gibi olurduk ozaman
Her şeyi zayıflamak için kullanırız
80 kiloyum tabi kaldıramaz
Ay Allah seni ben onun için mi dedim

Sagol canim. Bu trenci yeni aldim genelde hep eskileri giyiyorum. Kg vermemi tamamlayip 65te sabitleyince inşallah dolabi yenilicem
Sabitleme işi baya zor bende 70lere düşünce dolabı yeniledim hem de bayaaa tarz falan değiştim. Tekrar kilo aldım kıyafetler daraldı ama hala giyebiliyorum giyemez duruma gelmeden tekrar ipleri elime aldım. Kilo korumak biraz zor ama dolap yenilemek ve eski kıyafetleri atmak bu konuda baya yardımcı oluyor. Kıyafetler daralmaya başlayınca kendine geliyorsun ve çok yukarı çıkmadan önlem alıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…