Popüler Konu LenaG ile MasterFit

a baya büyükmüş
ben daha ufak zannettim
insan kendine daha az üzülüyor keşke çocuklarda hastalık olmasa da bu yaygın ve tedavisi olan bir durum diye biliyorum
Yok ablası büyük.aynen keşke bende olsa diyoruz annelik iç güdüsü işte..tedavisi var canım çok şükür rabbim hiç birimizi evladımizla sınamasın

Oo hic bakmamistim eski uyeymissin sende :))
Yemek yarismalarinda oy kullan belki pro uye olursun :))
Ayy o kadar dereceye girdi seçtiklerim hatta 1.oldu alamadım :/ galiba bağışla alıcam ben de cnm

Aynen abla en aktif senem bu sene oldu yarım altın taksalar bari
yarım pro da olur

Valla bana bir tik taktılar Buna da şükür. yarim altın zor şekerim ya
Yarım dolarr

Afiyet olsun canım. Adımın da çok güzel

ya adımı 5.900 görünce sinirlendim gaza geldim saat 19.45-20.15 tam yarım saat yürüdüm
ama çocuğun peşinde geçecek adımlarımı hesaba katmamışım
şu an 10bine yaklaştı
bence bu soğukta akşam akşam yaptığım yürüyüş haftaya hesaplamaya dahil edilmeli

Afiyet olsun

Bugunku menum
08:00- yagda 2 yumurta, 2 dilimekmek, 5 zeytin
Ara: 1 fibcan sutlu kahve, 1 tk sekersiz fistik ezmesi
14:00- 2 tane buyuk manti( 1 tanesi bizim kantilarin 5-6 kari buyuklugunde), 150ge tavuk, salata, 1 kase yogurt
17:00- 1 dilim ekmek, 2 dilim kasar, 2 mandalina

Su:2,5 lspor: adim sayarin sarji bitti gun icinde takmayi unuttum sonra.
6 dk karin hareketleri
8 dk tabata

Zipzip- Kahve __Kokusu

Oyy canım ya kendi enerjini hep vermişsin göndermek çok iyi fikir bence
Küçüğü uslu mu peki cnm uyku düzeni nasıl

Allah razı olsun canım valla kafamız çok karıştı 8cm eğrilik 11cm olmuş ama duruşu düzeldi kızın.sonuclari fizyoterapiste gostericez bakalım ne diyecek
yanlış ölçülmüş olabilir mi? Cnm gıda takviyesi ve dediğin gibi egzersizle bayağı düzelir bence değilse hepimizde az az var zaten

Tamamdir canim. Genelde kahvaltidan hemen sinra istiyor canim tatli. Erken saatte yer bitiririm.
Cnm ekmek yemesen mi sabah,yulaflı omlet yapınca da istiyor mu canın?

adaçayı içiyorum
Afiyet olsun öğlen meyve mi yedin cnm

Iyi geceler kizlar
Kızım hazır uyumuşken ben de uyuyum dinleneyim bari. Herkese huzur dolu bir gece diliyorum..
İyi geceler canlar

Tmm, Yarin oyle yiyeyim canim, yulafla. Farkindayim cok kh oldu yine.

O nasıl iş anlamadım valla.o kadar konuşmaya ne dedi haydi başka bahara mi gel dedi ayy sinirlendim valla
Şuan bir kac seans sizi tanimayla gececek. Daha sonra gerekirse psikiyatriyede yonlendiririm dedi. Olumsuz bir durum yok. Teşhisi nedir diye bende sormadim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…