Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_20211223_204202.jpg
bu kitaba yeni başladım çok güzel mutlaka tavsiye ederim 🎉

Cuma namazından sonra beklerim kuzucum :KK69::KK69::KK69:
Gidip yulaflı kek falan yapayım ev kerbelaya döndü yarisacagim pasteli geçeceğim diye. :confused:

Yoook öyle ciss mamalarla gelmeyin tikimi göstermem bak :cool:

Ben lokum sevmem kuzu .
hayatımda bir kere tadına baktım sadece 🙈 gömme hakkımı çikolata dan yana kullanmak istiyorum 😍

O evde yok işte...gelirken şöyle iyi bir cikolata getirirlerse ikram ederim yoksa dut kurusu kayısı yer arkana baka baka gidersin...:KK69:

okeyyyy:KK70: yarınn 14.00 te sizdeyiz abla gelirken belcika cikolatası getircem :KK68:cikolatalar benden

kuru dutu baska gun yeriz 🤣😂🤭

Canım enerjisini mi atamadı bugn acaba 😐 eşin yakında mı çalışıyor cnm
Tek ve yalnız büyüdü canım3 yasındayken kardeşi doğdu ilgi dağıldı..
Büyütürken çok zorlanıyorum son dönem üstüme üstüme geliyor artık beni dikkate bile almıyor..
Yarın anasınıfı görüşmesine gideceğim tamamen terbiye için göndereceğim çok geç kaldığım bi karar oldu 😭😭
Nasıl olsa evdeyim daha küçük anne yanında büyüsün derken çocuğa sosyalleşmeyi öğretemedim şu an 5.5 yasında baya zahmet yaşıyorum 😭😭

Bugün oğlum iyice kudurdu anne olarak yetemedim ne yapsam sakinleşmedi en son komşu da duvarı yumruklayınca bi aldı beni ağlama 😭😭😭
Eşimi ağladım ağlaya ağlaya gel artık ben bakamıyorum dedim çocuğa o da geldi sağolsun ama o gelene kadar bizimki sakinledi gelince uyudu zaten 😭😭

Tek ve yalnız büyüdü canım3 yasındayken kardeşi doğdu ilgi dağıldı..
Büyütürken çok zorlanıyorum son dönem üstüme üstüme geliyor artık beni dikkate bile almıyor..
Yarın anasınıfı görüşmesine gideceğim tamamen terbiye için göndereceğim çok geç kaldığım bi karar oldu 😭😭
Nasıl olsa evdeyim daha küçük anne yanında büyüsün derken çocuğa sosyalleşmeyi öğretemedim şu an 5.5 yasında baya zahmet yaşıyorum 😭😭

oy canım benim yaa kendini sakın suçlama ..acilen kendine bir vakit ayirman lazım senin yalnız kalmaya ihtiyacın var suan .. yakınlarinda biri var mı ? bir arkadasın bir akraban yada esin haftasonu pazar calismiyorsa sadece 1 saat olsun tek basina disari cik biraz yürü .. ama uzme yıpratma kendini nolur boyle anne olarak yetemedim ne demek sakın bu cunleyi bir daha kendine soyleme .. gececek bu zamanlar insa sen kalbini ferah tut belki baska sıkıntılarda üstüne gelmis olabilir bilemiyorum hayat zor .. allah yar ve yard olsun arkadaşım lütfen kendine bir nebze zaman ayirmak icin birsey yap emin ol rahatlayacaksın

Menüm
Kahvaltı 06.15
2 haşlanmış yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
1 dilim avokado
1 parça peynir
Yarım havuç rendesi
3 yaprak bebek Marul

Ara 10.30
1 avuç yer fıstığı
Yarım mandalina
1 kutu süt