Popüler Konu LenaG ile MasterFit

💕salı menusu💕

➡️ gec kladigim icin kahvalti yok

➡️10.00 sutlu kahve
➡️ 13.40 1 kase yesil merc. corba ,yarm dlm pirasali borek 1 kase yogurt
➡️16.30 1 ucgen dilim tepsi kebabi 2 yk patates ezme 1 kase yogurt, limonlu turp

su 1.5 lt
spor yok(migrenden erken uyumustum)

💕carsamba menusu💕

➡️ 7.25 1 has yumurta,4 zeytin 1 dlm ekmek
➡️10.00 sutlu kahve
➡️ 14.00 1 kase yogurt,1 tane mandalin
➡️17.30 5 yk nohut yemegi 1 kase yogurt 2 ks pilav
➡️18.30 yarim avuc antep fistigi

su 1.5 lt
spor 30 dk leslie boosted
15 dk bolgesel

Zipzip- Zipzip-

💕salı menusu💕

➡️ gec kladigim icin kahvalti yok

➡️10.00 sutlu kahve
➡️ 13.40 1 kase yesil merc. corba ,yarm dlm pirasali borek 1 kase yogurt
➡️16.30 1 ucgen dilim tepsi kebabi 2 yk patates ezme 1 kase yogurt, limonlu turp

su 1.5 lt
spor yok(migrenden erken uyumustum)

💕carsamba menusu💕

➡️ 7.25 1 has yumurta,4 zeytin 1 dlm ekmek
➡️10.00 sutlu kahve
➡️ 14.00 1 kase yogurt,1 tane mandalin
➡️17.30 5 yk nohut yemegi 1 kase yogurt 2 ks pilav
➡️18.30 yarim avuc antep fistigi

su 1.5 lt
spor 30 dk leslie boosted
15 dk bolgesel

Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim ♥️

😅o buhari görmek burada muzice olur 30 dereceyi cok sicak buluyorlar ..hava 10 derece ve gunes varsa mutlular sorun yok ustu olursa ne ala 🤭🤭🤭

bende oyle dua ediyorum cocuklarımız gelecegimiz için ..
Buhar önemli tabi lla göreceğiz onu,olmayıncada sıcak gelmiyor bize,mesela izmirde öyle yanar resmen.
Hepimiz için aslında çocuklarımız çok önemli aslında da gelecekleri çalındı şimdiden.

Bende zorlaniyorum plank yaparken ama duzenli yapinca 1 dakikaya kadar cikmistim
Istersek herseyi yapariz
Ben hayatima hic sporu dahil edemiyorum bu ara vakitsizlikten bi kosturmadir geciyor gunler dun hic diyette uygulayamadim biseyler yapmam lazim ama hep istemekle kaliyor niye bole oldu bilmiyorum randevu aldim bakim tahlillerimi yaptiricam trioit seker kontrolerimi 3 senedir yapmiyorum simdi hic doymuyorum tokluk hissi hic yok gibi bende

Bir gül ve yazı görseli olabilir

Buhar önemli tabi lla göreceğiz onu,olmayıncada sıcak gelmiyor bize,mesela izmirde öyle yanar resmen.
Hepimiz için aslında çocuklarımız çok önemli aslında da gelecekleri çalındı şimdiden.
oyyy esim dogma buyume izmirli
ankaradan sonra oraya gecmistik ve gercekten zor oldu karşiyakada bide konakta calistim orda işe gitmek ayrı zulüm 😅😅

Herkese GÜNAYDIN :KK15:bugun çok şükür daha iyiyim.butun eklem ağrıları geçti gitti.sadece kolum da ağrı var buna da şükür.simdi büyük bir kupa Türk kahvesi icicem.🥰🥰🥰🥰
Çok şükür canım afiyet olsun 😍ben de birazdan yapıcam

Gunaydiiinnnn💕
Yine kahvaltimi paylasmak istedim
Afiyet olsun :)

Günaydın canım:hamarat::hamarat:
😍 karabuğday unu aldın mı canım 🤭

😅o buhari görmek burada muzice olur 30 dereceyi cok sicak buluyorlar ..hava 10 derece ve gunes varsa mutlular sorun yok ustu olursa ne ala 🤭🤭🤭

bende oyle dua ediyorum cocuklarımız gelecegimiz için ..
Nerdesin canım

Ben hayatima hic sporu dahil edemiyorum bu ara vakitsizlikten bi kosturmadir geciyor gunler dun hic diyette uygulayamadim biseyler yapmam lazim ama hep istemekle kaliyor niye bole oldu bilmiyorum randevu aldim bakim tahlillerimi yaptiricam trioit seker kontrolerimi 3 senedir yapmiyorum simdi hic doymuyorum tokluk hissi hic yok gibi bende
Burda olursan spora baslarsin bir şekilde zorla spor yaptırıyoruz dermisim.🤣🤣
Günaydın ablacim ♥️

X