Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınlar kaynar suya limon tuzu atiyoruz bir kac tane dagilmasin diye icli kofteleri atiyoruz icine ustune cikmaya başlayınca alıyoruz üstüne biberli salçalı sos yapılabiliyor ama biz öyle yapmıyoruz mersinliyim ben bizim civardada genelde haşlama yada ızgara yapiyoruz
Günaydın canım. ♥️

İyi geceler canım ❤️ gözümü bu sefer sana diktim...pastel bacım benimle uğraşmayı bıraktı sanki ...:işsiz:cuma hedefim seni geçmek bilgin olsun :KK68:

Bugün bir srkadasa kahvaltıya davetliyim oradan okula geçeceğim. İnşallah tertemiz ayrılırım oradan. Bu üçüncü zor sinavimdi Perşembe oluşu da zaten can sıkıcı hafta sonu herkesin bir planı varmış perşembe diye tutturdular. Yılbaşı hediyelerini de vereceğiz. Hepinize güzel bir gün diliyorum. Son günümüz temiz geçer inşallah. :dua:
pastelfit pastelfit dün geceyi bir citlat eşin sevindi mi pastana ....😍
Çok sevindi, çocuklar üzerine yazı yazdı ona da bayıldı. Yanlız pastayı çok beğendi, her haftasonu pastadan istiyorum diyor. Başımıza iş aldık😂

İyi geceler canım ❤️ gözümü bu sefer sana diktim...pastel bacım benimle uğraşmayı bıraktı sanki ...:işsiz:cuma hedefim seni geçmek bilgin olsun :KK68:
Aaa uğraşıyorum sen yoksun, denk gelemedik. Seni geçecem diye kan ter içindeyim😂 Ekstra çaba sarfediyorum, diyetime çok dikkat ediyorum, suyu biraz daha arttırdım. Çünkü her an adet gelebilir ödem olsun istemiyorum.

Günaydınlar kaynar suya limon tuzu atiyoruz bir kac tane dagilmasin diye icli kofteleri atiyoruz icine ustune cikmaya başlayınca alıyoruz üstüne biberli salçalı sos yapılabiliyor ama biz öyle yapmıyoruz mersinliyim ben bizim civardada genelde haşlama yada ızgara yapiyoruz
Canım haslamalik içli köfteler biraz kalın açılıyor.

Son düzenleme:
Aaa uğraşıyorum sen yoksun, denk gelemedik. Seni geçecem diye kan ter içindeyim😂 Ekstra çaba sarfediyorum, diyetime çok dikkat ediyorum, suyu biraz daga arttırdım. Çünkü heran adet gelebilir ödem olsun istemiyorum.
Hadi canım ben fırsat buldukça bakıyorum. Bir tane ya da iki tane mesajına denk geliyorum...ooo iyi iyi cabalamaya devam o zaman....adet olmadan halledelim şu işi :KK51:

X