Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canım. ♥️
Günaydın😴😴
Gece 1 saat uyuduysam 2 saat uyanık kaldım böyle döngü halinde geçti. Kızımın ateşi vardı tekrar tekrar çıktı 😔
Günaydın balım ♥️ geçmiş olsun. ♥️
Günaydın güzel takımım 🤗 gününüz marulun en içindeki bebek marullarin tatlılığı kadar tatlı geçsin 🥰♥️
Günaydın tatlım♥️
Günaydın canım ❤️ o elindeki paspas keşke yuregimizdeki kiri pası da temizleyip atsa . :KK14::KK14:
Günaydın. ♥️ Arkadaşlarınla güzel bir gün dilerim
Günaydın hanımlar :KK200:
Günaydın efendim. ♥️

Madem uyandıniz buyrun halaya. :halay::halay::halay::halay::halay:

Günaydın kızlarrr :halay::halay::halay::halay::halay:🙏💙🧿

FB_IMG_1639638545533.jpg

Afiyet olsun. Haslama icli kofte nasıl yapiliyor. Ben aslinda cok severim ama kizartma cok kalorili diye cooook uzun zamandir yemedim. Birde benim gorumcem yufkaci, onlarda dondurulmuş ev yapimi satiliyor. Nasil haşlayabilirim kac dk pismesi gerekir
Günaydınlar kaynar suya limon tuzu atiyoruz bir kac tane dagilmasin diye icli kofteleri atiyoruz icine ustune cikmaya başlayınca alıyoruz üstüne biberli salçalı sos yapılabiliyor ama biz öyle yapmıyoruz mersinliyim ben bizim civardada genelde haşlama yada ızgara yapiyoruz

Doktora git istersen canım. Göstermekte fayda var.
Organlarımdann bir kalbi hissediyorum. Midem bulanırsa falan onu bilirim. Ama safra kesesi böbrek ağrısı karaciğer ağrısı akciğer ağrısı şeklinde tanımlama yapacak bilgiye sahip değilim. Google a sordum karaciğer nerede düşün yerini bilmiyorum.😔

Wilma11 Wilma11 doktora git canım. ♥️

X