Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hala beklemedeyim 🤣🤣

Üniversiteden bile hiçbirsey aklımda yok vallahi öğretmenim demeye utanıyorum çünkü hiçbir bilgi kalmadı gibi geliyor hafızamda🤣🤣
Olsun canım bu ilginç tarih bilgisine giriyor gereksiz ama aklımda kalmış 🤭

ben onun fitini yapıcam. sana da tarif veririm :KK66:

branşın neydi canım?
Tmm :)

İyi zam gelmemiş hhaahaha
Ahsfgfgushsahfg 🤣

1 yumurta
1 paket labne
2 yemek kaşığı yoğurt
4 yemek kaşığı bal
2 yemek kaşığı yulaf unu ya da tam buğday
1 yemek kaşığı buğday nişastası

yumurta ve balı mikserle 3-4 dk çırpıyoruz. ayrı bir kapta sırasıyla labne, yoğurt, un, nişastayı çırpıyoruz. labneli karışımı yumurtalı karışımın üzerine döküyoruz. kaşıkla karıştıralım. yağlı kağıt serdiğimiz borcama ya da tart kalıbına harcı döküyoruz. 240 derece önceden ısıtılmış fırında önce üstü kızarana kadar bekliyoruz. 20 dk sonra 200 dereceye indiriyoruz. 10-15 dk da öyle pişiriyoruz. İçi daha cıvık olsun derseniz süreyi kısaltabilirsiniz.

Diyet Salata Diyet Salata
Canım eline sağlık bulmuşsun 😘 ama o tadı vermez ya 🤗 zaten haftada 2 gün kaçamak yapsak minikten yeterli 😘😘

Aslında tüm gün evden çıkılmasa bile 8bini tamamlamak kolay. Benim tek sıkıntım telefonumun şarjı çok çabuk bitiyor ( günde nerdeyse 4 kere şarj ediyorum ) o yüzden attığım çoğu adım gözükmüyor sistemde
Canım bataryayı değiştirsene

Canim adimlarin icin bi bak inrernete cok uygun fiyata bandlar var, ben honor aldim mesela. Hem fiyati hem de gercekten dayanikli. Mumkunse renksuz en eski en ucuz modelini al sarji 1 hafta gidiyor
Çizkekim değiştirdim ama düzelmedi yazılım güncellemesi gerekiyormuş ama bütün geçmişim gidermiş gözüm yemedi :)
Iyi geceler kizlar ♥️♥️
Ama sen çok erken kaçıyorsun ya neyse iyi geceler zıpzıpım.

DeryaOnDiet DeryaOnDiet canım senin mesajin altı çok dar oldu burdan yazayım. Bakacağım bilekliğe teşekkür ederim

Çizkekim değiştirdim ama düzelmedi yazılım güncellemesi gerekiyormuş ama bütün geçmişim gidermiş gözüm yemedi :)

DeryaOnDiet DeryaOnDiet canım senin mesajin altı çok dar oldu burdan yazayım. Bakacağım bilekliğe teşekkür ederim
Yoruldum canim sabah 6 dan beri burdayim

Tabi gecmis gidecekse once herseyi kopyalamak lazim, biraz zaman alur.

Olsun canım bu ilginç tarih bilgisine giriyor gereksiz ama aklımda kalmış 🤭

Tmm :)

Ahsfgfgushsahfg 🤣

Canım eline sağlık bulmuşsun 😘 ama o tadı vermez ya 🤗 zaten haftada 2 gün kaçamak yapsak minikten yeterli 😘😘

senin tarif nasıl? yani orjinali :KK24:

Zipzip- Zipzip-
Aijoo Aijoo

Sabah 09.00
1 h yumurta
1 d beyaz peynir
10 badem
2 kayısı
1 domates 1salatalık
2 d tambuğday

Öğle 13.00
Yulaf, süt, tarçın,yeşilelma ile lapa

18.00
1 haşlanmış tavuk kalça
Yarım tabak haşlanmış brokoli sade
Yarım tabak salata limonlu
1 çatal pasta

21.30
Yeşilçay-kirazsapı

Su 3+ litredeyim

25 dk tempolu yürüyüş 250 p
Plates 20 dk 160 p
Tabata 5 dk 50 p
Adım 👇815 p

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 12
Zipzip- Zipzip-
Aijoo Aijoo

Sabah 09.00
1 h yumurta
1 d beyaz peynir
10 badem
2 kayısı
1 domates 1salatalık
2 d tambuğday

Öğle 13.00
Yulaf, süt, tarçın,yeşilelma ile lapa

18.00
1 haşlanmış tavuk kalça
Yarım tabak haşlanmış brokoli sade
Yarım tabak salata limonlu
1 çatal pasta

21.30
Yeşilçay-kirazsapı

Su 3+ litredeyim

25 dk tempolu yürüyüş 250 p
Plates 20 dk 160 p
Tabata 5 dk 50 p
Adım 👇815 p
Afiyet olsun🌹

Canım hiç yapmadım valla hazırcıyım 😍 ama krema konuyo diye biliyorum bi de daha çok yımırta 😘 esas o kremamsı orta kısım lezzetli oluyor oyy 😋
Ama sen yap bebeğim resim de paylaş 😍 şekersiz 21 güne niyet ettiysen süper bence 😻:KK60:
canımı istettin bak şimdiiiii 😻😻😻

X