Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bütün cümlelerine tek tek katılıyorum abla

Ben de hiç banlanmadim.banlandiktan kaç gün sonra geliniyor buraya.bazen bende sinirleniyorum kalp kırmadan konuşmaya çalışıyorum ama bir anda sinir patlaması oluyor ogreneyimde ona göre konuşayım
Duruma göre değişir ağır hakart varsa bir kaç gün sürüyor,normal tartışmaysa 2 gün filan.
Benim bir cezam vardı 4 gün filandı wifi'den bile bağlanma durumum olmadı misafir olarak nasıl bir ceza almışım ki

ben de bi yazlık konusu açmışım iyi kimse bişey dememiş hee
şimdi olsa 9854566. kere düşünürüm ve açmam

Abla hakaret etmem önce derdimi anlatmaya çalışırım baktım anlamıyor işte orda susamam

ben de bi yazlık konusu açmışım iyi kimse bişey dememiş hee
şimdi olsa 9854566. kere düşünürüm ve açmam
Kesinlikle düşnmeden açmamak lazım
Abla hakaret etmem önce derdimi anlatmaya çalışırım baktım anlamıyor işte orda susamam
Mutlaka kimse susmazda bunu farklı yazankaeda oluyor iş küfüre hakarete kadar götürüyorlar.

Ben kaçtım gene iyi akşamlar

ben de bi kere çocuk konusunda konu açan birine saldıran üye vardı
sonra bu neden saldırıyor diye baktım kadın da sürekli çocuğundan veryansın etmiş kendi profilinde
abla sen de elaleme verip veriştirmişsin de kendin de sürekli veryansın etmişin deyip laf soktum
sonra kadın benim psikolojim iyi değil böyle bir şeyler yazdı
sonra dedim kadının da moralini bozdum deyip kendi moralim de bozulmuştu
o sefer de 3 4 ay girmedim BDVye, kim bilir kimdi acaba...

Valla bdv'de unutamadığım bir konu vardı fake mi hala bilmiyorum, konu sahibi bir bomba bırakıp sonra üyelik iptali yapmıştı kaç yüz sayfa yorum yaptı millet nasıl akıllar yürüttü ama sonucu öğrenemedik :) hala ara ara merak ederim.

Buraya başladıktan sonra bdvye çok az bakar oldum bir kişinin yorumları çok hoşuma gidiyor özellikle ona bakıyorum ama konular bazen adamı delirtecek cinsten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…