Popüler Konu LenaG ile MasterFit

abow abow bdv den hep uzak durmusumdur dipsiz kuyu gibi 🤭 bide birileri bi konu aciyor ..konu sacma,komik ,basit ,olabiliyor .. birileride sanki pusuda bekliyor hemen yorum yazmak icin bir bosluk bulmak mesaji desiyor.. insanlar seviyor sanırım bide yaş skalası diye birsey var tabi toy bir genç kız agzını acmış yazmış birseyler ....hobaaaa ajdhdisofhjd
Aynen o kuyuya çekilmek isteniyor bazen,yazdıklarınızada çok dikkat etmek gerekiyor.
Benim en kızdığım şeylerden biriside çok erken yaşta yapılan evlilik konuları oluyor.
Tahammül edemiyorum buna nedense,güzelce anlatıp sebeblerini söylüyorum geliyor ne yapayım seviyorum kaçtım deme cesaretini gösteriyor.

Aynen o kuyuya çekilmek isteniyor bazen,yazdıklarınızada çok dikkat etmek gerekiyor.
Benim en kızdığım şeylerden biriside çok erken yaşta yapılan evlilik konuları oluyor.
Tahammül edemiyorum buna nedense,güzelce anlatıp sebeblerini söylüyorum geliyor ne yapayım seviyorum kaçtım deme cesaretini gösteriyor.
evet haklısınız

Bişiolduğu yok elim gitmedi nedense,o aralar siteyede çok gelip kalmıyordum.
Herhalde onunda etkisi oldu.
Birde çok ilginç konu olacakki dakayım hemen mesela biri beni aleni tehdit etmişti seni kapıdan alrırım diye gel bekliyom dedim yönetime söyledim şutlandı hemen başkalarınada saldırmıştı o kişi.:KK53:
o ne yaaaaa 5 sene online oyun oynadım yaşlı genç yüzlerce erkek oyuncu vardı, üstelik savaş ittifak oyunu, bir kere sadece biri başkasına adres ver gelir alırım seni v.s. tehdit gördüm kk de neymiş yaaavvv kapıdan gelip almak çok şaşırdım

o ne yaaaaa 5 sene online oyun oynadım yaşlı genç yüzlerce erkek oyuncu vardı, üstelik savaş ittifak oyunu, bir kere sadece biri başkasına adres ver gelir alırım seni v.s. tehdit gördüm kk de neymiş yaaavvv kapıdan gelip almak çok şaşırdım
Kendince atar yaptı gitti sonunda.
Diyorum ya aleni söyledi birde bunu.
Bu daha neki benim vukuatlarım çok burada.
Bir dönemde nick ve avatara takan birisi vardı direk faşist dedi bana gitmiş şikayet etmiş.
Değişen bişi oldumu olmadı.

Kendince atar yaptı gitti sonunda.
Diyorum ya aleni söyledi birde bunu.
Bu daha neki benim vukuatlarım çok burada.
Bir dönemde nick ve avatara takan birisi vardı direk faşist dedi bana gitmiş şikayet etmiş.
Değişen bişi oldumu olmadı.
Abla sende çok hikaye var maşallah 😂

Aynen abla.herkes bir yarış içinde elimizde ki herşeyin kıymetini bilsek hayat her zaman daha kolay olur 😘
çok doğru diyorsun başkalarıyla(yaşantıları ile) kendimizi kıyaslamadığımız zaman elimizde kilerin farkına varıyoruz gülüm bu sadece maddi anlam da değil manevi açıdan da aynı...
misal şunun eşi ona doğum günün de çiçek çikolata yollayıp şu hediyeyi almış , diğerinin ki hiç bir şey yapmamış , üzülüyor ama onun eşi de dürüst evinden işine, işinden evine gidip gelen ailesi için çalışan , hastayken sen yat diyip çoluk çocukla ilgilenip dışarıdan yemek söyleyen v.s. biri diğeriyle kıyaslarsan eyvahh eyvah , ama kıyaslamazsan allah razı olsun iyi biri dersin , bunun gibi çok şey var o yüzden her zaman sadece kendimize bakmamız gerekir , ben sadece kendime bakıyorum, bardağın boş tarafı varsa dolu tarafı da vardır diyorum , çok şükür de kalbim huzurlu genelde

X