Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok iyi dusunmussun canim. Degilse ekmek pogaca simit gercekten bos hamur cok guzel bir soz.
Burda bazen arkadaslarla restaurana gidiyoruz inpar da cocuklu. Cocuklarina patatesi bitir diye israr ediyorlar. Bence yanlis, etini bitirsin salarasini bitirsin. Patates kspirsa kalsin yani. Tamam israf sevmem ama israf olacaksa karbonhidrat israf olsun protein veya lifli gida degil

ben 2 gün 30 sn plank yapayım dedm
bugün ayaklarıma basamıorum
Canim aslinda pes etmeyip devam etsen plankin cook faydasini girursun. Cok kisa sureli ve vucudu super sekillendiriyir. Sadece dikkat et dirseklerinin altina bursey koy yara olmasin.
Ama burakma bak ne guzel baslamissin. Inan karni oyle duzlestiriyir ki inanamazsin.

yaa plankte arkadaşım bana karnın titreyecek felan dedi ama karın değil belim maffoldu benm
ama kardeşime felan soruyorum yanlışmı yapıyorum die
yoo abla doğru diyordu

Hosgeldin cnm

yaa plankte arkadaşım bana karnın titreyecek felan dedi ama karın değil belim maffoldu benm
yoo abla doğru diyordu
Youtuba yapilisina bak istersen cnm
Mafoldu diyecek kadar belini zorlamaman lazim
Bide her spor az süreyle baslanir
Sen birden cok yuklenmişin :))

Afiyet olsun abla adimlarin yarısını bitirmissin yarısıda aksama kadar biter

Dogru hatirliyorsun yuzde hesabi yapiyoruz

Siz sadece kilo yazsaniz bile yeterli ben hesapliyorum yuzdeleri :)

yoo abla doğru diyordu
Canim yanlis durmussundur. Olur ilk baslarda. Plankin dogru durudunu gosteren cok guzel videolar var. zaten ayak agrisi da buyuk ihtimal yanlis durustandir. Cunku ayagi agritacak bir spor degil hele ki 30saniyede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…