Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun abla
Gunaydin kizlar gece asi cokertti hala dizlerim belim agriyor
Gecmis olsun canim

Plank programi var abla gunluk sabit gidip artırarak yapıyorsun
Ama hep yarısında biraktim bitiremedim zor geliyor yapmasi

Eklentiler

• images.jpeg
    33,4 KB · Görüntüleme: 16
ohh çok şükür , başka da yan etkisi olmadan geçmiş :))
ben yine üşüyorum kat kat giydim hırka yelek ne bulduydam onun dışın da çok iyiyim bu gün için güzel hisler var içim de
Cok soguk abla burasida -4 derece diyor
Ne güzel bir gune uyanmassin günün devamida böyle ilerler inşallah
Gunaydin canim

Dun neler yedin abla
Yeidklerin ictiklerin etkilemis olabilir
Hergun tartilmamak lazim aslinda
Wc sorunun çözüldü mü

Buda bizim minik
ayy sizin minik benim büyük kız yeğenin kedisini andırıyor onun çizgiler biraz değişik çok güzel bir kedi çok oyunbaz oluyor bunlar yaaa

şimdi bu dediğim yeğen büyük ablamın kızı kediyi yazın getirdi , üniversite başlayınca da aldı istanbula geri gitti , bunun abisi var en büyük yeğen o da sen tut iş yerinde biri şehirler arası taşınınca kedisini iş yerine bırak 2 hafta kafeste yada küçük odada sadece dolanmış kedi ,üstelik cins şu giri düşük kulaklılardan, acımış bizim oğlan hoop diye almış eve götürmüş kapıdan bırakıp tüymüş ki anası babası kızmasın( çok şapşik tipli ben de geçen ay gittim ya memlekete baya sevdim uyuşuk fıtratlı ama tatlı) , eniştem kedileri güya evde istemiyor kılı tüyü kokusu var diye
geçenlerde ablam annem de kaldığın da çocuk odasının balkona bakan duvarına delik açmış, onu da sıvamış ,çok soğuk gelmesin diye parçalı perde bile yapmış , kedinin kum evini de oraya yerleştirmiş dün akşam da ablam bir video attı kedi erkek , kısırlaştırmışlar narkoz etkisinden sallanıyor sarhoş gibi evde dolanıyor kıyamam yaaaa yani kedi istemeyen eniştem bunu götür diyip duran adam kedi için duvar delip yapılması gereken ne varsa yapıyor kedi artık evin adamı oldu

Biraz ağrıor bugün ara vereyim ben cnm

Haha sütlaç ben

Aynen ilkokul çocuğu sanıp ciddiye de alamıyorsun

Ben de kalkıp yapam bari

Canım kolay gelsin başarılar
Aslinda ara vermesen daha kolay gecer kas agrisi canim. Sicak bir dus alsan ve bugun devam etsen cumaya birsey kalmadi haftasonu dinleniriz ne dersin

Bizim de ablamin kedisi vardi abla o giderken yanında goturmustu
Sonra kardesim hep kedi getircem dedikce annem istemiyordu kediyi ama annem bulup geldi :)))
3 ocak gelince 1 yil olacak disarda kedilere kopeklere kalan yemeklerden vermek icin çıkıyor disarda bulup geliyor
Kardesim veteriner olacak iste o bakti gece sabaha kadar kendine geldi

Oyun oynamayi cok seviyor gercekten
Bir suru topu var ama simdi bir tane topa aşık oldu resmen sabah onu kanepenin altina kacirdi alayim diye bana dil döküyor bir gorsen nasil tatli
Annee ,neee gibi sesler cikartiyo bizimki

Bizim eve huzur veriyor babamda o varken cok sakin oluyor abla

kediler de var bir şeyler , bağımlılık gibi sevdiriyorlar kendilerini evde stres de bırakmıyorlar , eniştem de kedi sayesin de sakinmiş , ablamın sürekli dibin de zaten olmadı gidip kitaplarının üzerine yatıyor ki ablam mıncıklasın sevsin watsaptan foto çekip atıyor ablam bizim kardeşler de kedi de ablam gibi alim olacak kitap seviyor diyorlar

Kardesim ders calisirken kitabin ustune cikiyor kalemlerle oynuyor
Demek ki kitaplari seviyor hepsi

ben kalkayım oğlan acıktım hadi yiyelim diye fırından dün gece yaptığım poğaçaları almaya yeltendi , bari yumurta haşlayayım yanına ye dedim yok dedi spor yapıyorsun yumurta candır dedim de ikna ettim kalkıp hazırlayım yanına bir iki bir şey boş hamur yemesin :)

Kolay gelsin abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…