Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kapisalim mi ne dersin? Kim once 73u gorcek diye

Insallah canim çok sağol bazen uzaklasmak ister hani onu yapmak iyi geldi çünkü bazi seyler yolunda gitmiyor vakit ayiramiyosun çocuklarına bende telefonu biraktim ve oyle yaptim

Sizi endişelendirmek istemedim canım. Hanım bacım neden doktora gidiyorsun diye sorunca açıkladım Hepimizi Allah esirgesin canım
aminnn cümlemizi
aynı büyük ablam gibisin , o da biz endişenmeyelim diye çok çabalar çoğu şeyi çok sonra öğreniriz

Ben sebeb oldum herhalde hocam bilseydim sormazdım hiç üzüldüm şimdi gzliydi herhalde.

Çok geçmiş olsun fülüzüm ,düzelir merak etme .
Aaa olur mu öyle şey Bana bir şey sorulmazsa çok aklıma gelmiyor. Zaten üzerinden zaman geçti...bana değer verip sormuşsun bu çok önemli benim için...gizli değil. Nolur üzülme ...çok öperim güzel yureginden .

Genelde hep sorarım konu sağlık oldumu önemlidir benim için,sende rahat ol o zaman hocam genciz biz bunuda atlatırız

Insallah canim çok sağol bazen uzaklasmak ister hani onu yapmak iyi geldi çünkü bazi seyler yolunda gitmiyor vakit ayiramiyosun çocuklarına bende telefonu biraktim ve oyle yaptim
böyle zamanları herkesin oluyor benim sık sık oluyor hatta , o dönem sana neyin iyi geleceğini hissediyorsan onu yapmak lazım , her şey yoluna girecek allahın izniyle

Yulaf sutlac yapalimmi senle
yapalım
Biraz var abla dun aksam gecmisti ama tekrar basladi gibi ilac ictim uzaniyorum
şu an nasılsın canım?
Günaydıın mutlu huzurlu haftalarr minnoşlar
Geçen cuma 64.0
Bugün 62.8
Fark -1.2 kg
@Aijoo Zipzip-
harikasın
Ya ben Hiç iyi değilim psikolojim gidik titreme çarpıntı geliyo
niye yaaa kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…