Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hosbuldummu bir düsünmek lazim
Sen hosgeldin aslinda nasilsin nasil oldun🥰
Bana istinaden soyluyorsan ben duz bir insanim , icimde kizacagima sana disimdan kizarim gerekirse kavga ederiz ama gecer gider . Evet pat diye gidisinize kizdim yalan mi soyleyim :KK11:

hiç de demedin ya düne kadar morarmış ağrımış o kadar ne ketumsun kıdemlim yaa, şükür şimdi iyisin ya geçmiş gitmiş rabbim bir daha yaşatmasın kaza bela
Sizi endişelendirmek istemedim canım. Hanım bacım neden doktora gidiyorsun diye sorunca açıkladım :oops:Hepimizi Allah esirgesin canım ❤️

Bana istinaden soyluyorsan ben duz bir insanim , icimde kizacagima sana disimdan kizarim gerekirse kavga ederiz ama gecer gider . Evet pat diye gidisinize kizdim yalan mi soyleyim :KK11:
Benim işim baskaydi sanada ozelden söylenmis bu askinda keske burda yazmasaydin üzüldüm acikcasi bunu soylemene

Biraz iyiyim canim,
Oglanda sorunlar cikti onlarla ugrasiyorum.sadece
oğluşunun da sorunlar bir an önce hallolur inşallah gülüm
arada sırada söylediğim bir söz var : bir evin annesi ne kadar iyi ve mutluysa o evde yaşayanlar da o kadar iyi ve mutlu olurlar diye ... dış etkenlerden küçük büyük hepimiz etkileniyoruz bizim kontrolümüz dışında çocuklarımız sorunları oluyor biz ebeveyn olarak sadece evde onları huzurlu ve güven de hissettirebiliriz bunun için de önce bizim iyi olmamız lazım , sen iyi ol allahın izniyle, küçük hastalıklar gelir geçer, herkes de iyi olacak

Sizi endişelendirmek istemedim canım. Hanım bacım neden doktora gidiyorsun diye sorunca açıkladım :oops:Hepimizi Allah esirgesin canım ❤️
Ben sebeb oldum herhalde hocam bilseydim sormazdım hiç üzüldüm şimdi gzliydi herhalde.
Abla oglan rahatsiz biraz
Çok geçmiş olsun fülüzüm ,düzelir merak etme .

X