Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınlar canısı :KK200:
Çok teşekkür ederim canım
:KK60:
Gerçekten randevu almak zor. Özele gitmedim bir sürü ödemelerimiz vardı ev ekonomisini alt üst ederdim. Aynen ya ortopedi de randevu almak niye bu kadar zor oldu anlamadım ...herkes orasını burasını mi kırıyor. :KK57: haber ederim tabi ki. :KK68:
Rica ederim hocam ne demek :KK200:
Özele gidincede elini verince kolunuda alıyorlar maalesef,hastanesine görede fiatlar değişiyor tabi.
Randevu kısmı facia zaten hiç sorma.
yok araştırmadım :KK70:
Araştıe hemen bilgin olsun diye dediydim sanada :KK53:
Dün siteden cikinca ateşim çıktı aşının yan etkisi oldu simdide basim agriyor gecmisi sonra okuyacagim 😔😔😔
Geçmiş olsun aşı yan etki yapıyor maalesef.

Cuma 89
Pazartesi 88.7
Tebrikler canım
Gidim de tartilim pastel gözünü dikmiş bekliyordur şimdi 👀👀
Yok yeni geldim 😂
Doktor randevum var 9.30' da. Erken tartilmak zorundaydım. Dersim 12.00' de.
Eki Görüntüle 2972737
Cuma 70.8
Pazartesi 69.7
Fark 1.1
:KK69:
Heyecanla pasteli beklemeye geçiyorum. :KK51:
@Aijoo Zipzip- Zipzip-
Bu ne gııı kesin liposakşın yaptırdın inanmam😂
Cuma 64,75
Bugün 64,35
Tebrikler canım
Günaydın canım🥰
Çok teşekkür ederim canım
Gerçekten randevu almak zor. Özele gitmedim bir sürü ödemelerimiz vardı ev ekonomisini alt üst ederdim. Aynen ya ortopedi de randevu almak niye bu kadar zor oldu anlamadım ...herkes orasını burasını mi kırıyor. :KK57: haber ederim tabi ki. :KK68:
Hayatım onu ben de geçen ay tecrübe ettim ve hayretler içinde kaldım. Oğlanın kolu kırıldı acile götürdüm( burda zaten bir tane hastane var). Muayene etti röntgene baktı anlamadı, atele gönderdi yaptılar yamuk bi atel. Sonra dedi ortopediye gösterin , ee iyi. Oturdum hemen aradım(bu arada tarih 1 Aralık) 3 Ocak’a randevu veriyo😳çevre ilçeleri sordum 17 Aralık en erken diyolar. Hadee Özellere baktım bize 1 saat uzakta bir hastanede 16.30’a buldum. Alçıya girmemiz 17.30 oldu. Bu arada çocuğun bileği sabah 10’da kırılmış. Amanııın, devlet hastanesinin yamuk yaptığı atelde çocuğun bileği soğumuş😖yavrumun bileğini terse tekrar çıtlattılar yerine oturttular, çok canı acıdı yaaa🥲
Teşekkür ederim bitanem. Oldu bir kaza :KK14:
Geçmiş olsun hayatım🙏
Anam geçti mi beni :kızgın::kızgın:
Yok yok geçemedim şampiyon😂
Dün siteden cikinca ateşim çıktı aşının yan etkisi oldu simdide basim agriyor gecmisi sonra okuyacagim 😔😔😔
Geçmiş olsun canım. Bu doz sadece kol ağrısı yaptı bende.
Beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum. :KK36:
😂😂😂evet çok seviyorum kıyamıyorum hiç

Tebrikler canım

Yok yeni geldim 😂

Bu ne gııı kesin liposakşın yaptırdın inanmam😂

Tebrikler canım

Günaydın canım🥰

Hayatım onu ben de geçen ay tecrübe ettim ve hayretler içinde kaldım. Oğlanın kolu kırıldı acile götürdüm( burda zaten bir tane hastane var). Muayene etti röntgene baktı anlamadı, atele gönderdi yaptılar yamuk bi atel. Sonra dedi ortopediye gösterin , ee iyi. Oturdum hemen aradım(bu arada tarih 1 Aralık) 3 Ocak’a randevu veriyo😳çevre ilçeleri sordum 17 Aralık en erken diyolar. Hadee Özellere baktım bize 1 saat uzakta bir hastanede 16.30’a buldum. Alçıya girmemiz 17.30 oldu. Bu arada çocuğun bileği sabah 10’da kırılmış. Amanııın, devlet hastanesinin yamuk yaptığı atelde çocuğun bileği soğumuş😖yavrumun bileğini terse tekrar çıtlattılar yerine oturttular, çok canı acıdı yaaa🥲

Geçmiş olsun hayatım🙏

Yok yok geçemedim şampiyon😂

Geçmiş olsun canım. Bu doz sadece kol ağrısı yaptı bende.

😂😂😂evet çok seviyorum kıyamıyorum hiç
Bu mesajlarına bir sürü imoji gerekiyordu ben de muhteşemde karar kıldım :KK36:
Canım ne yapıp edip hastanelere düşmememiz gerekiyor. Ya da özel hastanede damadimiz gelinimiz olacak. Bak bunu unutma :cool:
Mücadelemiz kıran kırana devam edecek çırpı gibi olacağız inşallah. Zaman kısa , yol uzun biz yorgunuz ama yapacak bir şey yok. Yimicez, ha bire kımıldanacaz şekerim. :KK74:Yumurta kabuklarını blendrda çekip un haline getirip süt veya yoğurtla yediriyormuşlar kırığı olanlara bunu duymuş muydun ? Benim bir öğrenci vardı babası tır şoförü kaza yapmıştı birçok kırığı varmış çok çabuk iyileşmiş o anlattiydi bana. Araştır bence... Senin tartı sonucun da çok güzel. Benim gibi boş beleş bir hayatın olsa eminim sen de verirdin. İleriki yaşlarda rahat edeceksin inşallah. Hele şu yavrularini bir büyüt bitanem. :dua:

Hayırlı sabahlar herkese güzel bi hafta olması dileğiyle ❤️
Kilo bildirimimi yapayım geçmişe göz atıp geleceğim..

Cuma sanırım 87.9 geliyordum çok hatırlayamadım
Bugün 87.8
Tabi homini homini bazı günahlar işlendi ama çok hareketli günler olduğundan çok yansımamış sevindim🙈🙈🙈
Bütünden itibaren düzenli menü bildirmeye devam edeceğim kaptanlarım bu kadar gevşeme yeter 🙈🙈🙈
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia E Elif_Eylul

Eklentiler

• 9DA02877-C94E-4AE8-A338-8E26A678194F.jpeg
    9DA02877-C94E-4AE8-A338-8E26A678194F.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 17
Cuma 89
Pazartesi 88.7
Tebrik ederim
günaydınnnnnnnnnnnnnnnn

dün menüm
sabah
1 yumurta
10 zeytin
1 dilim peynir

öğlen
1 elma

akşam
yarım tabak bulgur pilavı
salata
turşu
şalgam :KK70:

adımlarım ahftasonu olmasına rağmen dün iyiydi neden die bir sorun :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
bim a101 ve bizim burdaki büyük yerel marketleri tek tek dolaşıp fiyat teftişi yaptım :KK70: daha sonrada aynı ürünlere netten baktım :KK70: hangisi ucuzsa sipariş verdim evi doldurdum :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
yeni yıldaki zamlardan korkuorum :KK70::KK70: :KK70: :KK70:

adımlarım 11325 :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

bu arada artı geleceğimi düşündüm ama ilginç bir şekilde gelmedim.. tartıya çıktığımda şoka girmiş olacam ki ekrana bakmaktan gözlerimi alamadım :KK70: : D:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
hayır kaçamak yapınca çok etkiler sandım etkilememiş ama yemesem daha iyi olurmuş bence...

cuma : 62.90
pazartesi : 62.45
fark : -450 tşkler türkiye :KK53::KK53::KK53:
Guzel bir eksi tebrikler
Doktor randevum var 9.30' da. Erken tartilmak zorundaydım. Dersim 12.00' de.
Eki Görüntüle 2972737
Cuma 70.8
Pazartesi 69.7
Fark 1.1
:KK69:
Heyecanla pasteli beklemeye geçiyorum. :KK51:
@Aijoo Zipzip- Zipzip-
Abla maasallah 🧿
Cuma 64,75
Bugün 64,35
Tebrik ederim
Gunaydin canim ❣️
Günaydınnnn :KK200:
Cuma 57.7
Pazartesi 57.5
Fark: -200
Zipzip- Zipzip- Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
Tebrik ederim

Bebeğin kusuyordu di mi....Aç olunca bir de sancı tabi uyuyamaz doğal olarak çok üzüldüm canım. Benim çocuğum kustugunda havluyu ütüyle ısıtır karnına koyardım bir zaman sonra iyi hissederdi sonra çorbasını icirirdim. Allah şifa versin.
Bende calpol verdim agrisi dinsin diye. Sagolun
Maşallah maşallah ❤

Ne alerjisi var canım
Yumurta

Bu mesajlarına bir sürü imoji gerekiyordu ben de muhteşemde karar kıldım :KK36:
Canım ne yapıp edip hastanelere düşmememiz gerekiyor. Ya da özel hastanede damadimiz gelinimiz olacak. Bak bunu unutma :cool:
Mücadelemiz kıran kırana devam edecek çırpı gibi olacağız inşallah. Zaman kısa , yol uzun biz yorgunuz ama yapacak bir şey yok. Yimicez, ha bire kımıldanacaz şekerim. :KK74:Yumurta kabuklarını blendrda çekip un haline getirip süt veya yoğurtla yediriyormuşlar kırığı olanlara bunu duymuş muydun ? Benim bir öğrenci vardı babası tır şoförü kaza yapmıştı birçok kırığı varmış çok çabuk iyileşmiş o anlattiydi bana. Araştır bence... Senin tartı sonucun da çok güzel. Benim gibi boş beleş bir hayatın olsa eminim sen de verirdin. İleriki yaşlarda rahat edeceksin inşallah. Hele şu yavrularini bir büyüt bitanem. :dua:
Aaa yumurta kabuğu mu ,paça temizlemekten daha iyiymiş bi araştırayım.
Hayatım ne boş beleşi aşkolsun, sen çok aktifsin ondan, hareketlisin. Ben zaten haftada en fazla 1.100 verdim şimdiye kadar. Benim bünyem böyle, yavaş kilo veriyorum. Haftasonu için 400 gr iyi bana , Allah bereket versin😍

X