Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Acun olarak gene bir şey geldi aklıma. 😂😂😂
Sarı takım üyeleri eğer spor yapmak istiyorlarsa yani mezun olan üyeler Cuma günü kırmızı takım ve mavi takım kaptanları onları sporcu olarak birer birer takımlarına seçebilirler. Zipzip- Zipzip- @filizz16 ne dersiniz olur mu?
Sadece adım mı spor 🙄

Gerçekten ya alacaksan kiloyu hakkını veticeksen şöyle çay eşliğinde ekler minnak pastaciklarla sabah sıcacık simit yanında üçgen peynir domatesle veya kızarmış ekmeklere sürülen çikolata recellerle veya akşam yemeginde bol tereygli sarımsak yoğurtlu güzel bir mantıyla🤤🤤ay kendim geçmişim neredeyiz biz🤣🤣🤣
Kiz gece gece yavaş gel 🤣😅 kirmizi takimin diyetini bozdurma 🥴

20 yıl önce it gibi gezerdim oralarda 🤣😂🤣
Itmi🤦🏻‍♀️
Kahvaltı 12.oo
2 haşlanmış yumurta
Salata(dereotu maydanoz roka kırmızı biberli) domates salatalık
1 dilim beyaz peynir
5 zeytin

Ara 2 tane erik

Akşam 18.3o
1 tane tavuk pirzola 3 tane köfte
Salata 1 bardak ayran
3lt suya tamsmlarim Dukan birasi

@zipzip
E Elif_Eylul
@Cordeliaa
Afiyet olsun canım 💕
Günlüğünde üstüne yaptik gidemesin diye 😈hala gidem gidem kalk gidem 🤣napsak kk mi üstüne yapsak ki kazenle konuşup 🤔🤣🤣 E Elif_Eylul
:KK12:
Sarı takım üyeleri eğer spor yapmak istiyorlarsa yani mezun olan üyeler Cuma günü kırmızı takım ve mavi takım kaptanları onları sporcu olarak birer birer takımlarına seçebilirler. Zipzip- Zipzip- @filizz16 ne dersiniz olur mu?
O filize sorduysan cevabı gelene kadar bekliceksin demektir😌

Domatesler bile düşünmesine engel olamiyorduuu🥰

Ben bu klavyeye ne diyeyim 😅ben yürütüyorum diye değiştirmiş yürümüyorum olacaktı. En küçüğüm 7 yaşında 🙃 ben çocuklulara bu konuda destek veriyorum zor oluyor tabi . Ben genel olarak yazmıştım. Yani her zaman dışarı çıkıp yürümüyorum diye. Senlik bir durum değil. Allah kolaylık versin . Emoji falan olmayınca biraz sert yazmışım gibi oldu. Kusura bakma 😬
Sorun yok canım hm senin kuzu büyükmüş maşallah benimkiler küçük sıkılıyorlar

Gerçekten ya alacaksan kiloyu hakkını veticeksen şöyle çay eşliğinde ekler minnak pastaciklarla sabah sıcacık simit yanında üçgen peynir domatesle veya kızarmış ekmeklere sürülen çikolata recellerle veya akşam yemeginde bol tereygli sarımsak yoğurtlu güzel bir mantıyla🤤🤤ay kendim geçmişim neredeyiz biz🤣🤣🤣
Kız bunlar olsa içim yanmaz, utanmasam ekmeği ekmekle dürüm yapacağım 😂🤣😂

Kuzum kulaklıkları takıp mezdeke oyna horon tep. Dün horon tepindim durdum . Bakayım bugğn ne tepinecem . Saha 5000 deyim yorgunluk çayı içiyorum birazdan başlayacağım inşaAllah
Oo horon tepsem beni binadan atarlar 🤣🤣🤣adımımı tamamlamak üzereyim 7 den beri yürüyorum 😬

Sarı takım üyeleri eğer spor yapmak istiyorlarsa yani mezun olan üyeler Cuma günü kırmızı takım ve mavi takım kaptanları onları sporcu olarak birer birer takımlarına seçebilirler. Zipzip- Zipzip- @filiz16 ne dersiniz olur mu?
Mantikli sevdim bu fikri 😍😍😍

:işsiz: :işsiz: :işsiz:

X